To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Gala Srebrnych Kluczyków 2020 z koncertem Dopóki w Tobie jestem – live!

Gala Srebrnych Kluczyków 2020 z koncertem Dopóki w Tobie jestem – live!

To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w roku. Gala Srebrnych Kluczyków 2020 już w najbliższą niedzielę, 11 października, o godz. 18.00 w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury (przy ul. Bankowej). W pierwszej części wieczoru ceremonia wręczenia dorocznych nagród kulturalnych Nowin Jeleniogórskich oraz koncert „Dopóki w Tobie jestem – live!” z utworami z płyty „Dopóki w Tobie jestem” duetu karkonoskich twórców Pichlak/Szreniawa. 

Podczas Gali ogłosimy, kto otrzymał Srebrne Kluczyki 2020 i wręczymy nagrody laureatom. Kapituła przyznała Srebrne Kluczyki za dokonania sezonu artystycznego 2019/2020 w siedmiu kategoriach: najlepszy spektakl teatralny scen jeleniogórskich, najlepsza kreacja aktorska, sztuki wizualne, muzyka, literatura, zjawisko kulturotwórcze oraz wydarzenie artystyczne sezonu. Podczas uroczystości wręczone zostaną także dwie nagrody specjalne: Złoty Kluczyk 2020 - przyznany Fundacja Nowin Jeleniogórskich za wydarzenie, inicjatywę, działalność wykraczającą poza ramy jednego sezonu artystycznego i zasługującą na wyróżnienie szczególne oraz Wytrych do Serc Publiczności 2020 – przyznany przez Czytelników Nowin Jeleniogórskich w plebiscycie na najpopularniejszego artystę regionu. Do Wytrycha do Serc Publiczności 2020, głosami Czytelników NJ nominowani zostali: Dominika Łukasiewicz, Przemysław Semczuk, Zuzanna Łuczak, Piotr Machłajewski i Szymon Wrzesiński. To oni zdobyli największą ilość punktów w zakończonym 21 września, pierwszym etapie plebiscytu i rywalizowali o punkty finałowym etapie plebiscytu, który trwał do 30 września.

Po ceremonii wręczenia nagród zabrzmi koncert „Dopóki w Tobie jestem – live!” z utworami z płyty „Dopóki w Tobie jestem” duetu karkonoskich twórców Pichlak/Szreniawa. W programie koncertu, oprócz piosenek z płyty znalazło się też kilka innych, ważnych polskich utworów. Wystąpią: Jakub Olejnik (gitara basowa), Mateusz Maniak (perkusja), Łukasz Perek (instrumenty klawiszowe), Jacek Szreniawa (gitara, śpiew) i gościnnie - Kazimierz Pichlak (słowa).

Więcej o płycie w „Dopóki w Tobie jestem” i jej twórcach w publikacji, do której odnośnik znajduje się poniżej. 

Bilety na Galę Srebrnych Kluczyków 2020 z koncertem „Dopóki w Tobie jestem – live” do nabycia w Jeleniogórskim Centrum Kultury oraz TUTAJ

Uwaga! Uczestników imprezy obowiązują obostrzenia sanitarne związane z trwającą pandemią COVID-19.  

Gala Srebrnych Kluczyków 2020.jpg

Komentarze (5)

Szpitale zajmujące się leczeniem chorych na koronawirusa alarmują, że kończy się lek przeciwwirusowy remdesivir. Zostały ostatnie sztuki, w związku z tym nowo przybyli pacjenci nie mogą liczyć na terapię tym lekiem. Dostawy na remdesivir są realizowane w cyklu miesięcznym. W poprzednich miesiącach nie było problemu z dostępnością. We wrześniu zaopatrzenie wyczerpało się przed końcem miesiąca. A chorych na COVID-19 przybywa - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".

byłem na próbie tego koncertu na placu ratuszowym, który sie nie odbyłze wzgledu na pogode a było juz wspaniale msle ze w sali bedzie genialnie !!!!!!!!!!

Bogu Dzięki , że brodata ikona walki z koronawirusem , przedstawiciel firmy Szumowski Investments , zapewnił nam ponad 1000 respiratorów od swojego kolegi powiązanego z mafią Sołncewską...

Jarosław mały hitlerek spełni marzenie. Stanie po stronie ZOMO. Stanie na czele ZOMO.

Kończy się lek Remdesivir dla chorych na covid. Nowe partie będą w ograniczonych ilościach. Polacy dostana niewielką ilość. 1200 opakowań.
W maju producent Remdesivir Gilead Sciences poszukiwał na całym świecie partnerów by zwiększyć jego produkcję. Udostępnił również Know-how bez poboru opłat licencyjnych dopóki WHO nie odwoła stanu zagrożenia koronawirusem.
Czy MZ i rudy oszust Szumowski zrobiło coś w tym kierunku czy też było zbyt zajęte kupowaniem respiratorów od handlarza bronią i maseczek od instruktora narciarstwa ?