To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Gala Człowieka Roku z koncertem Olgi Bończyk to już!

Gala Człowieka Roku z koncertem Olgi Bończyk to już!

Już jutro, czy w najbliższa niedzielę, 23 lutego 2020 r., Gala Człowieka Roku Nowin Jeleniogórskich z koncertem Olgi Bończyk. Początek wydarzenia w cieplickim Zdrojowym Teatrze Animacji o godz. 18.00. 

Podczas uroczystego wieczoru poznamy zdobywcę tytułu Człowieka Roku 2019 NJ. Do nagrody nominowani są Konrad Kuźmiński, Michał Kostek, Krzysztof Tęcza, Maciej Pelczar oraz Stanisław Dziedzic. Wczoraj o północy zakończyło się głosowanie Czytelników Nowin Jeleniogórskich. Jego wyniki zsumowane zostaną z głosami członków Kapituły nagrody, która zdecyduje o przyznaniu tytułu Człowieka Roku 2019 NJ. Kto otrzyma Kryształ Górski? Tego dowiem się jutro w pierwszej części wieczoru. A później uczta dla miłośników dobrej muzyki, czyli koncert „Piosenki z klasą” w wykonaniu śpiewającej aktorki Olgi Bończyk, która wystąpi z zespołem znakomitych instrumentalistów. Zagrają: Andrzej Święs, Jan Zeyland i Michał Bocek. Zapraszamy!

Sylwetki nominowanych do nagrody oraz więcej informacji o wyborach Człowiek Roku i koncercie Olgi Bończyk w publikacjach, do których odnośniki znajdują się poniżej.