To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Ciachomaniak na cenzurowanym

Ciachomaniak na cenzurowanym

Już w najbliższą niedzielę, 21 maja 2017, o godz. 12.00, przedostatni w sezonie 2016/2017 Bajkowy Poranek Rodzinny w sobieszowskim MDK Muflon. Tym razem pod słodkim i troszkę zatrważającym tytułem „Ciachomaniak”. Kuba i Śruba w poszukiwaniu ulubionych ciasteczek powędrują do krainy, w której mieszka tytułowy fan słodyczy. Śruba przekona się, czy to Ciachomaniak zjadł jego ciasteczka. Tego samego będzie dociekać kot w butach.

Dzieci często unikają zdrowego jedzenia, które przygotowuje dla nich mama... Witaminki są niewidzialne, ale to dzięki nim dziecięce buzie pięknieją, włosy lśnią. Co się dzieje, gdy w milusińskim jadłospisie królują łakocie pełne pustych kalorii, gdy ciasteczka wygrywają z nowalijkami? Tego dowiedzieć się będzie można podczas niedzielnego spotkania w Muflonie.

Na warsztatach artystycznych, które będą miały także walor profilaktyki zdrowia, dzieci dowiedzą się, co jest dla nich korzystne. Nie zabraknie też piosenek oraz radosnych rodzinnych aktywności.
Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon”. Bilet 15 zł dla dziecka. Dorośli wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Bilety na poranki są wyłączone z oferty dla Jeleniogórskiej Karty Dużej Rodziny. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70.