![Centrum symulacji medycznej dla studentów](https://old.nj24.pl/sites/default/files/imagecache/szczegolowy_opis_zdj_glowne_220/article/main/62175/322418_507960949242737_505276939_o.jpg)
W ramach centrum planuje się utworzenie 7 pracowni: do debriefingu, do podstawowych i zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych (ALS/BLS), umiejętności technicznych, umiejętności pielęgniarskich, sterowni, opieki pielęgniarskiej oraz sali egzaminacyjnej.
Uczelnia pozyskała na to dotację w wysokości 2,6 miliona złotych, a projekt realizuje wspólnie z jeleniogórskim pogotowiem.
Komentarze (5)
Uczelnia mogłaby pomyśleć nad przeniesieniem punktu rehabilitacyjnego w miejsce bliższe dla ludzi. Mało tego , że wywalony jest na koniec miasta, to jeszcze pod górę ostatni odcinek , jak ktoś autem to ochroniarze na szlabanie robią problemy. Jak ktoś tam na wózku musi dojechać to współczuję. Może zarządzający tym postawiłby się na miejscu pacjentów.
Do renifer: jako pacjent Osteocytu wiem, że przychodnia nie ma z Uczelnią nic wspólnego, może więc skargi nalezaloby składać do wlasciwego adresata. Skoro jak sama nazwa wskazuje "ochrona" ma chronić i zapewniać bezpieczenstwo wszystkim, to ja problemu nie widze w pytaniach i czujnosci ochroniarzy.
,, za moich czasow,gd przyjechalem na Ziemie Obiecane to
rowniez bylo duzo Medykow - znachorow.Pamietam sp.Genofefe,a ta potrafila nawet umarlego postawic na nogi,szkoda - umarla.
Gratuluję pozyskanych środków - i tak dalej!!!! Na przeciw malkontentom :) Inwestować, budować, rozwijać. Brawo uczelnia
Widać, że muszą mieć dobrego dziekana. Przez wiele lat była cisza i niewiele się działo, a w ostatnim czasie powstały dwie magisterki, a teraz to centrum. Brawo dziekan, brawo kadra.