To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Agatowe Lato we Lwówku Śląskim już za rok

Agatowe Lato we Lwówku Śląskim już za rok

Koncertem zespołu Piersi zakończyło się w niedzielny wieczór XX Lwóweckie Lato Agatowe. Żegnając licznie przybyłych do grodu nad Bobrem na trzydniowe święto, burmistrz Mariola Szczęsna zaprosiła wszystkich na przyszłoroczna edycję imprezy, która odbędzie się w dniach 13 – 15 lipca 2018 roku. 

- Tegoroczne Lato Agatowe to już historia. Czas zacząć przygotowania do kolejnej edycji. Choć mamy już pewną wprawę i swoje metody pracy, to jednak trzeba być przygotowanym na różne niespodzianki, trudne do przewidzenia. Na pewno nie ma mowy o żadnej rutynie. To kolejne wyzwanie dla wszystkich pracujących przy organizacji tego przedsięwzięcia – mówi szef biura organizacyjnego Lwóweckiego Lata Agatowego Tadeusz Dzieżyc.
Pierwsi uczestnicy i wystawcy już zgłosili swój udział w kolejnym, XXI Lwóweckim Lecie Agatowym.

Relacje z kolejnych dni XX LLA w publikacjach, do których odnośniki znajdują się poniżej. Podsumowanie wydarzenia w „Nowinach Jeleniogórskich” z 18 lipca 2017 r.  

XXLLAd3jj (2).jpg
XXLLAd3jj (5).jpg
XXLLAd3jj (8).jpg
XXLLAd3jj (9).jpg
XXLLAd3jj (11).jpg
XXLLAd3jj (12).jpg
XXLLAd3jj (13).jpg
XXLLAd3jj (14).jpg
XXLLAd3jj (17).jpg
XXLLAd3jj (18).jpg
XXLLAd3jj (19).jpg
XXLLAd3jj (20).jpg
XXLLAd3jj (21).jpg
XXLLAd3jj (22).jpg

Komentarze (2)

a czy szkło oferowane jako kryształ górski dalej jest sprzedawane ? i czy niektóre kamienie barwione i moczone w farbach np. kolor różowy też dalej sprzedają nieuczciwi wystawcy?

super foty,szczególnie te od zachrysti