To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.
lutego 21, 2015 12:24 po południu

Do wzięcia udziału w programie namówiła ją koleżanka. Pomyślała: dlaczego nie? Z efektów metamorfozy jest bardzo zadowolona, a córka, gdy ją ujrzała po powrocie z salonu fryzjerskiego i od makijażystki powiedziała „mamo, to jest fryzura i styl dla ciebie”.

lutego 13, 2015 08:05 przed południem

Gdy się jest mamą 10-miesięcznego bobasa, to całą swoją aktywność poświęca się opiece nad dzieckiem oraz zwykłym czynnościom domowym. Z reguły kobiecość u młodych mam sprowadza się do jej macierzyńskiego wymiaru, bo skąd tu wziąć czas tylko dla siebie.

listopada 29, 2014 09:07 przed południem

Nie oczekiwała radykalnych zmian, zresztą nawet na takie się nie nastawiała, bo – jak mówi – czuje się ze sobą dobrze. A że każda kobieta mimo wszystko zmienną jest, więc na nowy kolor włosów, czy inny makijaż, albo eksperymenty modowe właściwie żadna pani nie powie nie.

listopada 23, 2014 10:00 przed południem

Nie miała pomysłu na siebie, więc z pełnym zaufaniem do profesjonalistów oddała się w ich ręce. Metamorfoza Marzeny Kulczyk, kolejnej uczestniczki naszego programu METAMORFOZY nie była radykalna, ale odświeżony, „nowy” wizerunek bardzo jej się spodobał.

listopada 15, 2014 09:50 przed południem

Tak się złożyło, że zaraz po metamorfozie - po fryzjerze, spotkaniu z makijażystką i zrobieniu zdjęć, Anna Chybiło musiała iść do pracy. Koleżanki były pod wrażeniem, a niektórzy jej nie poznali.

listopada 8, 2014 08:28 przed południem

- Sama sobie przyznałam nagrodę za wysiłek, jaki włożyłam w zmianę siebie w ciągu ostatnich miesięcy – mówi o udziale w naszym programie METAMORFOZY, Marta Filipińska.

listopada 1, 2014 08:12 przed południem

- Nawet w dniu ślubu nie czułam się tak pięknie – przyznaje Olga Olszewska, kolejna uczestniczka naszego programu METAMORFOZY.

października 25, 2014 09:45 przed południem

Mąż nie wiedział, że pani Beata zgłosiła się do naszego programu METAMORFOZY. Ale po powrocie żony od fryzjera i wizażystki był zachwycony. Koleżanki z pracy też przyznały, że w nowej fryzurze Beata wygląda dużo korzystniej. - Najważniejsze, że sama się sobie podobam i dobrze się z tym czuję - mówi jedna z uczestniczek naszego programu.

października 15, 2014 12:38 po południu

Są gotowe na zmiany, ale nie na wszystko. Mówią, że lubią się i akceptują takimi, jakimi są, ale chętnie poeksperymentują z nowymi fryzurami, czy makijażem. Chciałyby być bardziej kobiece i przy pomocy stylistów wyeksponować swoje mocne strony.

lipca 8, 2014 11:34 przed południem

Od dzisiaj rozpoczynamy nowy konkurs dla wszystkich Pań. Każda pełnoletnia kobieta, która pragnie coś zmienić w swoim wyglądzie  i zyskać nowy wizerunek utrwalony na fotografii może zgłosić się do redakcji naszego tygodnika i zapoznać z warunkami udziału w konkursie. Laureatka zyska nowy wizerunek przy współudziale profesjonalistów oraz dwa portrety fotograficzne.