To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Znany jeleniogórski zespół szuka wokalisty

Znany jeleniogórski zespół szuka wokalisty

Trzeba umieć śpiewać, lubić podróże i... nie zawsze komfortowe warunki. To główne oczekiwania znanego jeleniogórskiego zespołu Leniwiec, który chce uzupełnić skład.

„Leniwce” poszukują wokalisty bądź wokalistki. – Oferujemy fajne koncerty, od malutkich klubów po Woodstock, super salę prób – wymienia lider Leniwca Zbigniew Muczyński. – Akceptujemy również wariatów – dodaje z uśmiechem.

Kandydat, jak wspomnieliśmy, musi umieć śpiewać. – Koniecznie trzeba „jarać się” muzyką, najlepiej taką, jaką my się „jaramy” - dodaje „Mucha”. – A jakby wokalista dodatkowo grał np. na klawiszach albo instrumencie dętym, to już by był odjazd.
Najlepiej, gdyby mieszkał w Jeleniej Górze bądź gdzieś w okolicy, choć to nie warunek.
Leniwiec to znany jeleniogórski zespół rockowy z bogatym cv: 24 lata na scenie (od 1994 roku), ponad 700 zagranych koncertów w 9 krajach Europy, występy na licznych festiwalach m.in. na Przystanku Woodstock (duża scena plus 3 razy scena Viva Kultura), w Jarocinie, koncert w TVP i TVP Polonia, 7 wydanych płyt, prawie 3 mln odtworzeń kanału na YouTube.
Zainteresowani mogą kontaktować się droga mailową: leniwiec77@yahoo.pl. 

Komentarze (12)

ciekawe fajny muzyki nazwa „jaramy”

ciekawe fajny polszczyzna....

Jak grali w TVP, to znaczy, że już są straceni! Bojkot!

chłopaku janka to chyba ty jesteś stracony, już od urodzenia..Nie miał co ojciec robić i ciebie zrobił niepotrzebnie.

To ty jesteś ten czesław, którego gwałcili w podstawówce? Koledzy mówili: taki był słaby, płakał... Żal nam go było, płakaliśmy razem z nim, gwałciliśmy i płakaliśmy...

Fajna ekipa. Zgłosił bym się, tylko śpiewać nie potrafię

No, pisać też nie za bardzo.

oooooo, trol mikol z lwówka śmierdziówka też tu prowadzi rozmowy z samym sobą

Ten wątek też zaśmiecasz, wsiocławska kupo goowna? Już wkrótce wylądujesz w pierdlu. Tylko nie mów że nie ostrzegaliśmy.

U nas we wsiocławiu ludzie są tak g****, że piszą tutaj brednie o Lwówku! Zazdroszczą mieszkańcom pięknego miasta, radości z życia, dobrobytu. My wsiocławskie słoiki też chcemy tak żyć ale nie potrafimy bo jesteśmy zakompleksieni, zacofani i prymitywni!

Nie jestem ani z Wrocławia ani ze Świdnicy. Ale na zmianę mieszkam w obu miastach. Krótka piłka; Wrocław to główny śmietnik dolnośląskiej ziemi. Brud, smród, prostactwo. Nie wielu zostało rodowitych wrocławiaków. Miłych, kulturalnych i przede wszystkim inteligentych. Większość to hołota z zabużańskich wsi. Pato-kołchoz. Wstyd mieć taką stolicę województwa.

We Wsiocławiu śmierdzi zabużańskim kałem.