To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wzruszenia, kolędy i Doda

Wzruszenia, kolędy i Doda

Być może występ przed jeleniogórską publicznością, a potem możliwość zaśpiewania na scenie razem z Dodą był najlepszym prezentem świątecznym dla młodych wykonawców, którzy wzięli udział w sobotnim koncercie „Zaczarowane święta z Tauron Ekoenergia”. Dochód z charytatywnej imprezy, która odbyła sie w hali przy Złotniczej zostanie oprzekazany na potrzeby dzieci niepełnosprawnych.
 

W koncercie wystąpiły dzieci z jeleniej Góry i okolic oraz kilku miast Dolnego Śląska. Część z nich była finalistami festiwalu zaczarowanej piosenki im. M. Grechuty organizowanego przez fundację Anny Dymnej „Mimo wszystko”. Dla młodych wykonawców, dotkniętych różnymi chorobami, śpiewanie to jeden z najlepszych sposobów terapii, ale też  okazja do pokazania, że fizyczne niedostatki nie odbierają im radości życia.

Na scenie pojawili się soliści, wystąpił też czteroosobowy skład wokalny, był mini chór i instrumentalista. Jedna z dziewczynek zaśpiewała piosenkę a capella. Wszyscy wykonawcy dostali upominki. Koncert prowadziła Katarzyna Cichopek, która zapytała grupkę dzieci, czy oglądają serial "M jak miłość" i czy znają Kingę. Dzieci odpowiedziały, że oglądają, na co aktorka dodała, że Kinga to właśnie ona.

Na finał imprezy wystąpiła Doda, której koncert rozpoczął sie efektownie, a po kilku utworach efektownie został przerwany przez wokalistkę. Wyraźnie wkurzona piosenkarka przerwała piosenkę, bo miała kłopot z odsłuchem. Zaczęłą jeszcze raz, by po kilku taktach z jednoznaczną miną jeszcze raz zawołać "stop" i głośno zapowiedzieć chwilę przerwy z powodu kłopotów technicznych.

Publiczności to jednak nie przeszkadzało, zwłaszcza rozbawionemu fanklubowi Dody, który w czasie tej przerwy dośpiewywał piosenki artystki. A w czasie występu Doda zaprosiła na scenę wszystkich młodych wykonawców, którzy śpiewali przed nią i razem wykonali piosenkę "Dwie bajki". Radość dzieci była ogromna.

Gwiazda w czasie występu pokazała się w kilku strojach - bardziej odsłaniających niż skrywających jej wdzięki, a towarzyszyli jej tancerze, którzy także zmieniali ubiory. Publiczność z ochotą śpiewała razem z artystką, za co "dostała" cztery bisy.

IMG_1362.JPG
IMG_1375.JPG
IMG_1385.JPG
IMG_1392.JPG
IMG_1393.JPG
IMG_1402.JPG
IMG_1405.JPG
IMG_1407.JPG
IMG_1409.JPG
IMG_1419.JPG
IMG_1427.JPG
IMG_1443.JPG
IMG_1462.JPG
IMG_1467.JPG
IMG_1473.JPG
IMG_1488.JPG
IMG_1502.JPG
IMG_1504.JPG
IMG_1517.JPG
IMG_1521.JPG
IMG_1524.JPG
IMG_1562.JPG
IMG_1578.JPG
IMG_1581.JPG
IMG_1602.JPG
IMG_1623.JPG
IMG_1629.JPG
IMG_1635.JPG
IMG_1640.JPG
IMG_1641.JPG
IMG_1647.JPG
IMG_1650.JPG
IMG_1659.JPG
IMG_1669.JPG
IMG_1695.JPG
IMG_1707.JPG
IMG_1715.JPG
IMG_1721.JPG
IMG_1726.JPG
IMG_1730.JPG
IMG_1738.JPG
IMG_1746.JPG
IMG_1748.JPG
IMG_1749.JPG
IMG_1750.JPG
IMG_1756.JPG
IMG_1774.JPG
IMG_1795.JPG
IMG_1797.JPG
IMG_1804.JPG
IMG_1809.JPG
IMG_1821.JPG
IMG_1825.JPG
DSC_1953_filtered.jpg
DSC_1959_filtered.jpg
DSC_1978_filtered.jpg
DSC_2064_filtered.jpg
DSC_2143_filtered.jpg
DSC_2146_filtered.jpg
DSC_2160_filtered.jpg
DSC_2161_filtered.jpg
DSC_2200_filtered.jpg
DSC_2216_filtered.jpg
DSC_2272_filtered.jpg
DSC_2280_filtered.jpg
DSC_2288_filtered.jpg
DSC_2290_filtered.jpg
DSC_2296_filtered.jpg
DSC_2316_filtered.jpg
DSC_2317_filtered.jpg
DSC_2329_filtered.jpg
DSC_2334_filtered.jpg
DSC_2344_filtered.jpg
DSC_2348_filtered.jpg
DSC_2355_filtered.jpg
DSC_2411_filtered.jpg

Komentarze (47)

Doda jak widać ma chrześćijanskie serce dla tych,którym Pan Bóg poskąpił sprawności fizycznej lub mentalnej. Wrażliwością na ciężką dolę bliźnich pokazuje,że nie trzeba słuchać Radia Maryja i zaliczać każdą mszę i pielgrzymkę, ale na codzień pokazywać miłość do bliźniego w potrzebie.Ciekawa jestem co dla niepełnosprawnych zdziałał słynny "obrońca przed sektami" ze Szklarskiej Poreby?

nagłośnienie było fatalne,słaby mix,wokalu nie dało sie zrozumieć i za dużo watów jak na hale.

Epatowanie gołym dupskiem to podstawowa umiejętność i talent tej "artystki" z "warsiawy". Pewnie wyszłaby na scenę całkowicie naga, tylko "Jezus malusieńki" mógłby się z tym widokiem nie zgadzać. "Męskie" nastolatki poszły tam zobaczyć kawałek gołej d... . Blachara, jako wzór i przykład do naśladowania. Hmmm ... Ciekawa idea.

No brawo- czy ta pusta goła dziewucha nie zastanowiła sie ani minuty przed kim będzie występowac? Nie zrobiła tego za darmochę, niech wam sie nie wydaje, że z dobrego serca- tylko już nigdzie jej nie chcą, a pieniądze z grania w pipidówach też się przydadza na następny botoksik ...Czy organizatorzy już nie mogli znalezc nikogo innego, kogo można było postawic przed grupa dzieciaków?????????????

taaaaaaaaaaaa, chrześcijańskie serduszko Dodzi pozwoliło jej wziąć grubą kasę za ten koncert... 100% pewności, że jej gaża była wyższa niż dochody z koncertu... nie ma to jak promować swoją wrażliwość i zarabiać na potrzebujących!

Zabawa była świetna, Doda dała czadu! Dzieciaki były zachwycone, publiczność też śpiewała z Dodą wszystkie jej piosenki-każdy je zna a wszyscy mówią że niby nie słuchają.

dzieci, kolendy i lateksowa laska rodem z taniego klubu nocnego masakra i totalne bezguście

Szkoda że Doda n ie jest taka "wrażliwa" na swojego byłego narzeczonego który 2 lata temu zachorował n a nowotwór złośliwy. Bije w niego ile wlezie, nie mówiąc o tym że się z nim rozstała tuż po tym jak wyszedł cudem ze szpitala. Z wiadomego powodu -taki facet jest już do niczego. Pozdrawiam.

Sorry ale to raczej Nergal zostawił Dodę,i to Doda była inicjatorką ,żeby ludzie oddawali szpik kostny .Coś słabo jesteś doinformowany:)

hmmm Nergal twierdzi co innego...Zostawił ją bo Doda po tym jak wyszedł ze szpitala nie była już nim specjalnie zainteresowana. Wystarczy popatrzeć jak wtedy wyglądał nie mówiąc o tym że nawet nie mógł wychodzić z domu. Doda w warszawie zajęta była imprezami a on dochodzeniem do zdrowia. Polecam informowac się u źródła. Czyli np w jego biografii. Pozdrawiam

Bo to urodzona egoistka. Musi mieć najlepszą brykę, najlepszego faceta, najlepsze ciuchy. Nikt się nie spodziewał że będzie z nim nawet jak przeżyje. Chory = nieatrakcyjny. Może sobie co najwyżej fotkę z chorymi dziećmi w szpitalu cyknąć, koncert charytatywny zagrać (w celach autopromocyjnych) ale żeby aż tak się poświęcać? Co to to nie.

Fajne Dzieciaki.., a Doda jak zwykle... stosownie ubrana ;-)

Nie ważne jak była ubrana,ważne że na twarzach dzieci pojawiły się uśmiechy ;)

A u nas po staremu 'ile na tym zarobiła" to jest ta nasza "życzliwość",czy zawiść ?

mogła k****nka chociaż strój do okazji dostosować.

Wspaniały pomysł, niestety fatalna organizacja. Jak można było zaprosić Dodę na koncert kolędowy, w którym biora udział dzieci? Dla mnie szok! Doda i jej stroje pasowały do charakteru imprezy jak pięść do oka.

Kafliku,kafliku a co ty myślisz o tym koncerciku?

najlepiej to wyglądał jak zwykle sweterek hehehe a wam nic nie pasuje bedzie Doda to zle bedzie Kombii to zle najlepiej dla mieszkancow mongolski balet niebawem to to miasto zaoraja i asfalt zwiną

Doda ma taki wizerunek i gratulacje dla niej, że jest w tym konsekwentna. Nieważne czy występuje podczas imprezy Playboya, dla chorych dzieci czy dla polityków, zawsze pokazuje się w stroju podkreślającym jej walory i to się ceni! Jest profesjonalistką, świetnie śpiewa (taką Farnę, Grzeszczak czy Brodkę wciąga nosem!), świetnie prezentuje się na scenie, ma charakterek, PRZYCIĄGA, jest JAKAŚ!!! Brawo, że zgodziła się wystąpić w Jeleniej i dać uśmiech na twarzy dzieciaków!

Człowieku,czym ty sie podniecasz?Ma takie walory dzieki chirurgowi plastycznemu.To wszystko jest sztuczne począwszy od gęby skończwszy na cipce

Doda ma talent... nawet ze słabym SPRZĘTEM TECHNICZNYM daje radę :)) Ona jest super !! Tyle w temacie :P

W stosunku do Dody, uzycie słowa "gwiazda" to wyraźne nadużycie.
Poza tym strój rzeczywiście "stosowny" na koncert dla dzieciaków.

PRZEGIECIE TY SAMA JESTES k****nKĄ!!!

Doda dziękuję Ci za ten cudowny koncert! Ko**** Cię!!!!

brawo niech Doda uczy małe dzieci co oznacza słowo "fuck it" bravo!

I tu się mylisz, bowiem WAŻNE jak była ubrana, bo obok były dzieci i tak po prostu, po ludzku, nie przystoi tak odzianej występować w takich okolicznościach. Czy do kościoła/na ślub/na pogrzeb/na egzamin/do prezydenta/w góry - zawsze powinna chodzić w majtach, bo taki image? Ogarnijcie się!

Powiem Wam ciekawostke.
Doda jest bi.

A wracajac do tematu.
Dzieciaki nie patrzyli jak jest ubrana, zresztą nawet nie zwrócili na to uwagi.
Podobały im sie Jej piosenki i sam fakt, że zaśpiewała.

Wiadomo, że powinna zbansować troche z ubiorem, ale już nic na to nie poradzimy.
Jest juz po fakcie.
Ja lubie ją jako osobe, nie jako artystke.

Przyjechała na prowincje i "odgrzewała stare kotlety" :).Podczas dni Ursynowa w Wawie ,które zaznaczam były w czerwcu wystąpiła w identycznych strojach scenicznych.Nic nowego.Lipa totalna

To pusta i g****a baba, nadrabia gołym tyłkiem. Na takiej imprezie nie godzi występować w takim stroju.

dramat , dramat , jak sie czyta komentarze wszytskich jak zwykle nie zadowolonych , zapewne tych ktorych nie bylo.
Jeden z lepszych koncertow w jeleniej - prawdziwe show.

Wielkie brawa należą się dzieciom !!! Większość widzów przyszła tam nie dla DODY, ale kibicować swoim pociechom.Ładnie prowadziła koncert pani Kasia, która również ma swoich fanów.Organizatorom z jednej strony, należą się brawa - cel szczytny, z drugiej strony - zabrakło trochę rezonansu:(

W dzisiejszych czasach, to nic nie może być normalne. Wszędzie trzeba szokować. Nic nie mam do występu DODY,ale w tym wypadku, to było po prostu przegięcie. Aby ocieplić, kogoś wizerunek wykorzystuję się do tego dzieci. Można było zrobić koncert kolędowy i można było zrobić osobny koncert pani DODY, a może obawiano się o frekwencję:(

No właśnie, pochwalcie te dzieci które naprawdę ładnie śpiewały i z pewnością bardzo przeżywały występ przed tak dużą publicznością. Bo wszyscy tylko Doda i Doda, a przecież ci mali artyści też pięknie występowały!

Co wy w dużej większości piszecie w tych komentarzach. Doda jaki ma styl ubierania taki mam . Wielkie rzeczy a co nago był. Na plaży jak widzisz laski w bikini tez jest źle, mimo że są dzieci.

wyjechałem z Jeleniej kilka lat temu, za pracą....
ale bardzo często śledzę jelonkowe, internetowe media.
Jak czytam te komentarze na temat wspomnianego koncertu to sobie myślę tak : Wszyscy narzekają, że w Jeleniej dziurze sie nic nie dzieje itd. a jak już macie fajną imprezę to szukacie dziury w całym (może stąd ksywa miasta) a to Doda Wam nie pasuje, a to wzieła kasę, a to nie tak ubrana, w ogóle przy taki szczytnym celu powinien być różaniec i transmisja w radiu Maryja... Mało kto dostrzega, że byliście świadkami czegoś fajnego i ważnego , nie komercyjneg. Tak sobie myślę, że szkoda mi tego miasta, mojego miasta....

W przeciwieństwie do Ciebie to ja nigdzie nie wyjechałem i nie mam zamiaru wyjeżdżać ale masz rację że ludzie w tym mieście to sami malkontenci którym wiecznie sie nic nie podoba.Co by sie nie wydarzyło to wszystko źle i nie dobrze.Nie byłem na koncercie ani nie jestem fanem Dody ale skoro koncert był udany i przyszło dużo ludzi to tylko przyklasnąć takim inicjatywą:) oby więcej takich imprez.Pozdro dla normalnych.

Fajny ...ukradziony pomysł z "Gwiazda na gwiazdkę":)
...ale liczy się kasa.
Pozdrawiam:)

Masakra co za poziom, charytatywnie, dla dzieci a tu na czapeczce DODY
"FUCK IT":((((((((

pamiętam w tej hali festiwal w bodajże '82 czy '83, grało tsa, perfect, manaam ...ech, a teraz taka żenadna popierdółka przyciaga ludzi... majowie mieli chyba rację.

Dostosować strój do okazji? To pogrzeb?

DODA = BLACHARA = TOTALNE SZMACIARSTWO !!!!

Gratuluję organizatorowi za zaproszenie chorej psychicznie osoby. Do niepełnosprawnych dzieci w czapeczce z napisem "fuck it" i w ciuchach z sex shopu ?????????

WSTYD

HAŃBA

żENADA

DNO

ZERO MORALNE

SYF I ZGNILIZNA

TOTALNY SPAW NA RYJ DOROTY !!!!!!!

Wszystko było w porzadku do momentu występu Dody.Wtedy nastąpił totalny bałagan.Jako zaproszony gośc poczułem się zlekceważony przez organizatorów.Pod scenę wtargneła grupa publiczności ,która całkowicie ograniczyła możliwośc ogłądania koncertu.Przy całkowitej biernosci ochrony.Sadziłem naiwnie że ochrona z firmy impiel zachowa się profesjonalnie i doprowadzi do tego żeby zaproszeni goście i sponsorzy mieli możliwosc ,kulturalnego obejrzenia koncertu ale bardzo sie myliłem.Ochrona z założonymi rękami patrzyła na ten bałagan.Myślę że czas już pomyslec o innej firmie ochroniarskiej przy tego rodzaju imprezach bo impel nie bardzo sobie radzi.

najbardziej świąteczną, bożonarodzeniową atmosferę tworzyła Doda, ze swoim dupskiem !!! Prawdziwa znakomitość !!! Czy nie ma w naszym kraju innych, ciekawszych piosenkarek ???

jak czytam te komentarze , to zastanawiam sie czy nie lepiej na rogatkach miasta zainstalowac szlaban , ktory nie bedzie wpuszczal do tego miasta zadnych celebrytow , , poniewaz ludzie z tego miasta wszystkich nie nawidzą, wszyscy cos robia nie tak , pytanie po co w ogole cos tutaj oraganizowac , poniewaz z zalozenia wszyscy i tak beda nie zadowoleni..... maskara co za ludzie w tym pierd... miescie zyja...

na pierwszym zdjęciu Doda wygląda jakby pomyliła imprezy. Wszyscy ubrani a ona przyszła na basen a tu... basenu nie ma, więc trochę zawstydzona, przykucnięta, stoi z boku. Z tego zdjęcia można ją spokojnie odciąć, jak w porzekadle, choć to nie rodzina. ;-P

fajne zestawienie - kolędy - doda w majtkach i dzieci --super

KTO ROBIŁ TECHNIKE BAYOR?????