To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wyjątkowe Nowiny na Wielkanoc 2020

Wyjątkowe Nowiny na Wielkanoc 2020

Mimo wyjątkowego okresu, w którym trudno przewidzieć, co czeka nas jutro, pracujemy nad przygotowaniem kolejnych Nowin Jeleniogórskich, które (jeśli nie dotknie nas katastrofa wydawnicza) do punktów dystrybucji trafią w najbliższy wtorek, 7 kwietnia 2020 r. Ze względu na szczególne okoliczności, będą to wyjątkowe Nowiny, podwójnie świąteczne. 

Przede wszystkim dlatego, że będzie tu podwójne wydanie NJ, ostatnie przed nadchodzącymi świętami wielkanocnymi, przygotowane na dwa najbliższe tygodnie, dostępne w formie drukowanej i elektronicznej. Dla nas to pierwsze kwietniowe wydanie tygodnika wrośniętego w tradycję i życie społeczne regionu, będzie miało znaczenie wyjątkowe. Nie tylko ze względu na treści, jakie się w nim pojawią w związku z Wielkanocą, w czasie trwania której aktualne Nowiny będą w rękach Czytelników. 3 kwietnia świętować będziemy rozpoczęcie kolejnego, 62. już roku wydawania Nowin Jeleniogórskich, stanowiących ważny element krajobrazu kulturowego regionu.

Dlatego numer z 7 kwietnia, będzie naszym wydaniem urodzinowym. Kolejne wydanie Nowin Jeleniogórskich, ze względu na nadzwyczajną sytuację panującą w kraju, mającą istotny wpływ na możliwości naszego funkcjonowania, planujemy natomiast dopiero na 21 kwietnia. Jeśli więc ktoś zamierza zlecić nam publikację informacyjnych, promocyjnych czy reklamowych treści na najbliższy czas i chce, by trafiły one do naszych Czytelników NJ jeszcze przed Wielkanocą, bądź tuż po świętach, powinien jak najszybciej skontaktować się z redakcją.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych, dla których przygotowaliśmy także dodatkowe, specjalne oferty na ten wyjątkowy okres, wśród których jest także możliwość publikacji na łamach Nowin Jeleniogórskich, oraz na portalu internetowym www.nj24.pl, świątecznych życzeń, które w trudnym czasie walki z koronawirusem i społecznej izolacji nabierają szczególnego wymiaru.

Biuro ogłoszeń NJ: tel. 757524781, e-mail: bo@nj24.pl