To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wybory Człowieka Roku 2018. Czekamy na zgłoszenia!

Wybory Człowieka Roku 2018. Czekamy na zgłoszenia!

17 lutego 2019 roku, podczas uroczystej gali poznamy Człowieka Roku 2018 oraz najpopularniejszych sportowców i trenerów regionu. To najważniejsze przedsięwzięcia, które od lat organizują Nowiny Jeleniogórskie wespół z Fundacją Nowin Jeleniogórskich.
Kogo szukamy? Mieszkańców naszego regionu, którzy wyróżniają się z tłumu. Ludzi z charyzmą, pasją, liderów lokalnych społeczności, działających na rzecz innych. Zarażających swoją dobrą energią naokoło, inspirujących innych do aktywności.

Człowiekiem Roku może zostać działacz społeczny, lekarz, prawnik, ksiądz, menedżer, ale też osoba będąca nieaktywną zawodowo. Ma się jednak wyróżniać w swoim regionie. Przywracać wiarę w ideały i sens działania. Symbolem tych wyborów jest Kryształ Górski, czyli nagroda główna. Minerał szlachetny, piękny, niepospolity, przykuwający uwagę oraz zachwyt. Kumulujący i oddający dobrą energię. Słowem – skarb naszego regionu.

Uwaga! Jeżeli zgłoszenia chce dokonać pojedyncza osoba, powinna ona przekonać do tego dodatkowych dziewięć osób, tak aby pod zgłoszeniem widniało dziesięć podpisów (imię i nazwisko oraz kontakt telefoniczny bądź mailowy) – co nie powinno być być zbytnim utrudnieniem, kiedy dotyczy ono prawdziwego lidera danego środowiska. Kandydatów mogą także zgłaszać reprezentanci organizacji, stowarzyszeń, fundacji, samorządów, zgromadzeń religijnych O wskazanie swoich faworytów poprosimy także laureatów z poprzednich lat. Bardzo prosimy o krótkie uzasadnienie zgłoszenia.

Prosimy też o niezgłaszanie finalistów wyborów z ubiegłego roku. Mogą za to startować finaliści wyborów z poprzednich lat, którym nie udało zdobyć Kryształu Górskiego. Prosimy także nie zgłaszać osób, które w poprzednich latach otrzymały tytuł „Człowieka Roku”.

Zgłoszeń dokonujemy mailowo ( a.buda@nj24.pl ), bądź listownie.

Na kandydatów można głosować za pomoc kuponu bądź sms. Uwaga. Siła głosu oddanego za pomocą kuponu jest większa. Za każdy głos oddany na kuponie, kandydat otrzymuje 2 punkty, za pomocą sms – 1 pkt. SMS-y wysyłamy na numer 72051 o treści np. CR.55. Koszt jednego sms to 2,46 zł brutto. Pamiętajmy, aby po prefiksie cr a przed numerem kandydata wpisać kropkę!
Nie ma ograniczeń, co do ilości sms bądź kuponów przekazanych przez jedną osobę.

Komentarze (4)

zgłaszam siebie

Napewno nie Łurzniak bo fajerwerkuf zakaxał!@!@ pszenieś impreze na lotnisko albo na szybofcowom my zwolennicy fajerwerkuf napewno dojedziemy! Trafiłsie president s kociej wiary czy co ?? Masakra cały śfiat sie cieszy6a w Jeleniej śfiatełka bedom a forse podzielom za fajerwerki jeszcze w grudniu!no pszecie dwuh zastempcuf ma...eh

Czlowiekiem roku może zostać osoba nieaktywna zawodowo, czyli że spełniam swoje kryteria, więc,,,,,,,,

A jakie są twoje zasługi w działalności społecznej?