To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wielkie przeboje w wykonaniu Grażyny Brodzińskiej

Wielkie przeboje w wykonaniu Grażyny Brodzińskiej

Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej, znakomita aktorka i tancerka. Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście. Prezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej, swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical, jak i światowe przeboje z gatunku różnych nurtów muzycznych. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem. Grażyna Brodzińska wystąpi w Jeleniej Górze! Podczas koncertu, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 9 grudnia, o godz. 18.00, w sali Filharmonii Dolnośląskiej wybitnej wokalistce towarzyszyć będzie Kosma Band. 

W programie m.in.: Czardasz „Perła z Tokaju”, „Tango Jalouse”, Perichola „Aria ze śmiechem”, „Usta milczą dusza śpiewa”, „Besame mucho”, „Walc minutowy”, „Sexappeal”, „Przetańczyć całą noc”, „Gorzko mi”, „Już nie zapomnisz mnie”.
Bilety: kasa Filharmonii Dolnośląskiej, biletyna.pl, kupbilecik.pl. Szczegółowe informacje: www.agencjasolo.pl.

Grażyna Brodzińska wielokrotnie śpiewała na Europejskim Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy. Bogusław Kaczyński – ówczesny dyrektor artystyczny festiwalu - powiedział o niej: „Prezentuje najwyższy kunszt sztuki wokalnej. Obdarzona urodą, wdziękiem, scenicznym temperamentem, śpiewa, tańczy, czaruje publiczność teatralną i filharmoniczną. Udowodniła, że ma prawo do tytułu Pierwszej Damy Polskiej Operetki”. O artystce przeczytać można też takie słowa: „Jej pojawienie się na scenie wywołuje dreszcz emocji, a potem burzę oklasków. Potrafi ona, jak nikt inny, wzruszać i bawić, ujmuje nowoczesnością interpretacji i teatralną prostotą, lecz kiedy trzeba, zniewala należnym gatunkowi patosem. Dodatkowo potrafi obnosić po scenie swoje przepiękne suknie z maestrią godną największych”.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy zaproszenia na jeleniogórski koncert Grażyny Brodzińskiej, organizowany przez Agencję SOLO. Informacja, jak można je zdobyć, w aktualnym wydaniu „Nowin Jeleniogórskich” z 4 grudnia 2018 r. Zapraszamy!  

Wielkie przeboje w wykonaniu Grażyny Brodzińskiej - nj24.jpg