To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Whitney Houston Symfonicznie

Wielkie przeboje Whitney Houston wspólnie z jeleniogórską orkiestrą zaprezentuje śpiewająca Hania Stach.

Trwa muzyczny karnawał w jeleniogórskiej filharmonii. W piątek, 8 stycznia, o godz. 19.00 w sali koncertowej im. S. Strahla zabrzmi Whitney Houston Symfonicznie.

Światowe hity wielkiej gwiazdy popu grać będzie Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Dolnośląskiej pod dyrekcją Adama Banaszaka. Wspólnie z jeleniogórskim zespołem wystąpią: Jacek Piskorz (instrument klawiszowy), Łukasz Zitans (gitary), Tomasz Zieliński (bas), Jan Młynarski (bębny). Jako solistka zaśpiewa Hania Stach, której towarzyszyć będzie chórek w składzie: Ola Nowak, Jagoda Stach, Asia Przybyła.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na ten właśnie koncert. Informacja, jak można je zdobyć, w „Nowinach Jeleniogórskich” z 29 grudnia 2015. 

Komentarze (2)

Biletów od dawna brak... Zarówno na to jak i poranek muzyczny dla dzieci ktory od zawsze jest bardzo popularny i mimo to filharmonia nadal nie wyszła z inicjatywa zorganizowania 2 koncertów! Juz nie mówiąc o tym ze trzeba płacić pełna cenę za bilet dla dziecka, ktore siedzi na kolanach rodzica...

Słuszna uwaga, tym bardziej, że za chwilę może gdzieś przeczytamy o problemach finansowych filharmonii.