W A-klasie Halniak – Olimpia 0:0

Na pięciu boiskach rozegrano zaległe mecze w piłkarskiej szóstej lidze regionalnej w trzech grupach. W sobotnich spotkaniach (24 listopada), Twardy Świętoszów rozgromił Orła Gościszów 9:3, jeleniogórski beniaminek Pub Gol przegrał z Kwarcem Pisarzowice 0:4. W niedzielnych potyczkach (25 listopada) liderzy z Pogoni Markocice rozbili LZS Kościelnik 7:0. Kibice nie obejrzeli goli w w Podgórzynie, w konfrontacji Halniaka Miłków z kowarską Olimpią (na zdjęciach w czerwonych strojach). Bóbr Marciszów uległ 1:2 Włókniarzowi Chełmsko Śląskie.

Piłkarze Pub Gola są czerwoną latarnią w grupie pierwszej A-klasy (14. miejsce). Mają na koncie tylko 7 pkt., bramki 13:42. Nadzieja na korzystny wynik meczu z Kwarcem została rozwiana szybko, już w pierwszej połowie. Bramkarza gospodarzy Sendera pokonali kolejno Rafał Glinkiewicz, Rafał Zarzycki, Grzegorz Wowk i ponownie Rafał Glinkiewicz.

Ligowe zaległości odrobili futboliści klubów z Miłkowa i Kowar. W meczu walki więcej dogodnych okazji na bramki mieli zawodnicy Olimpii, ale pudłowali lub nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego goalkipera gospodarzy Szymona Gąszczyka. Skutecznie bronił też bramkarz gości i kapitan drużyny Krzysztof Szpytma. Bilans ostatnich sześciu spotkań graczy z Miłkowa, których trenuje Paweł Zarzycki to cztery zwycięstwa i dwa remisy. Gdyby Halniak pokonał kowarski zespół awansowałby na wyższe, dziewiąte miejsce. Jeden remisowy punkt nie zmienił piątej pozycji Olimpii - 23 pkt., bramki 30:10. Miłkowianie mają jeszcze zaległe spotkanie z liderem grupy I, Lechią Piechowice.