To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Trzy lata więzienia za 62 porcje maryśki

62 porcje marihuany, tyle mieli przy sobie dwaj 17-latkowie, którzy wczoraj późnym wieczorem w zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy policji. w Jeleniej Górze. Za posiadanie narkotyków mogą teraz spędzić nawet 3 lata za kratkami.

Około godziny 20 na ulicy Wolności w ręce policji wpadło dwóch nastolatków. Na widok funkcjonariuszy natychmiast pozbyli się podejrzanej paczuszki, którą mieli w tym czasie przy sobie. Jak się późnej okazało, to ona stała się głównym dowodem oskarżenia. W środku bowiem znajdowało się aż 61 porcji popularnej maryśki. Pozostałą część przetrzymywał drugi z zatrzymanych.

Obecnie nastolatkowie przebywają w jeleniogórskim areszcie, na swoim koncie mają już inne przestępstwa narkotykowe.

Komentarze (6)

Coś długie ręce ma ta nasza policja.
A na poważnie: nie ma co ruszać wieczorem na miasto z podejrzaną paczuszką za pazuchą. Najlepiej wybrać się tam bez paczuszki i z rana.

..męzczyzna podejrzany będzie zawsze kontrolowany i nawet ten :s ..spacerujący
z *żywą Maryśią !

No to muszę uważać. :) ;) :) ;)

..zmien Maryśię,a będzie fajnie i ... *bezpiecznie ! :)

Dobra rada, dzięki.
Jestem w trakcie :) ;) :) ;)

nie byloby problemow ani nie potrzebnych wyrokow gdyby w koncu zlegalizowali marysie w polsce na pewno polska by na tym nie stracila a zyskala i nie jeden obywatel polski bylby zadowolony...bo ja napewno TAK!!