To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Świąteczny konkurs dla dzieci

Świąteczny konkurs dla dzieci

Nowiny Jeleniogórskie bardzo lubią sprawiać swoim Czytelnikom radości, dlatego, zawsze przed świętami organizujemy specjalny konkurs plastyczny dla dzieci, którym zdobyć można atrakcyjne nagrody. Także i w tym roku zapraszamy do wspólnej zabawy pod hasłem „Święta z Nowinami”, w której wykazać się można fantazją i zdolnościami plastycznymi.

Tegoroczny konkurs ma nieco zmienioną formułę, pozwalająca na poszerzenie grona jego adresatów.
Dla najmłodszych jego uczestników pozostawiamy zabawę według dotychczasowychreguł, doskonale znanych naszym stałym Czytelnikom. 

W kolejnych czterech wydaniach „Nowin Jeleniogórskich” drukujemy kontury obrazka świątecznego, które trzeba wyciąć, odpowiednio poskładać i nakleić na kartkę, a następnie pokolorować, ozdobić dowolną techniką plastyczną i całą, gotową pracę przysłać bądź przynieść do naszej redakcji w określonym czasie. Ta forma przeznaczona jest dla dzieci najmłodszych, już od 3 lat do 10 lat.

Druga, zupełnie nowa część konkursu, dedykowana jest starszym dzieciom w wieku do lat 15. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby i w niej uczestniczyły uzdolnione plastyczne maluchy. Chodzi o zaprojektowanie i wykonanie świątecznej pocztówki „Nowin Jeleniogórskich”. Kartka może być wykonana dowolną techniką. Format pracy – nie większy niż A4. Uwaga! Zwycięską pracę zamierzamy wydać w formie klasycznej kartki pocztowej, dlatego pamiętać trzeba, że obrazek w druku zostanie zmniejszony. Praca może być też tematyczne związana z naszą działalnością, może też zawierać element graficzne logotypu tygodnika „Nowiny Jeleniogórskie” czy naszego portalu internetowego www.nj24.pl, może, ale wcale nie musi. Ważne, by zachowała świąteczny – mikołajkowy, bożanarodzeniowy, bądź noworoczny charakter.

Konkurs trwa od 8 listopada do 8 grudnia 2016 r. W tym czasie czekamy w redakcji (Nowiny Jeleniogórskie, ul. M.Skłodowskiej-Curie 13, 58-500 Jelenia Góra, od pon. do pt. od 8.00 do 16.00) na gotowe prace plastyczne. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 grudnia na łamach tygodnika "Nowiny Jeleniogórskie". Wtedy podamy listę nagrodzonych dzieci. Wyłonieniem najlepszych prac oraz podziałem nagród zajmie się redakcyjne jury. Najlepsze prace będą publikowane w formie drukowanej i elektronicznej, dlatego udział w konkursie jest jednocześnie zgodą na nieodpłatną publikację dostarczonej pracy.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest załączenie do opisanej na odwrocie pracy (imię i nazwisko oraz wiek autora) wypełnionego i podpisanego, oryginalnego kuponu zgłoszeniowego (wyciętego z gazety), który publikujemy w "Nowinach Jeleniogórskich". Przy wypełnianiu kuponu prosimy pamietać o podawaniu wieku uczestników konkursu (co pozwoli odpowiednio dostosować nagrody do laureatów) oraz numeru telefonu rodzica lub opiekuna dziecka. Podane informacje nie będą służyć tworzeniu zbioru danych osobowych i przetwarzane będą wyłącznie do celów przeprowadzenia konkursu. Po zakończeniu konkursu zbiór danych zostanie zniszczony. Zgłoszenie w konkursie jest jednoznaczne z przyjęciem warunków określonych regulaminem dostępnym w siedzibie Nowin Jeleniogórskich oraz na portalu www.nj24.pl.

 

Jedną z głównych wygranych w konkursie jest, wszystkim szeroko znana, gra planszowa Monopoly, tym razem, edycja Wrocław.
Premiera tej gry miała miejsce 5 listopada we Wrocławiu. Na planszy, tej edycji, znalazło się w sumie 30 charakterystycznych obiektów z Wrocławia – od zabytków po budowle nowoczesne. Pierwsze pole zajmują Krzyki, a najdroższy jest Ostrów Tumski – oba te pola wybrali mieszkańcy Wrocławia w otwartych konkursach.

Pozostałe nagrody to m.in. bony podarunkowe, zaproszenia do Pizzy Hut, wejściówki do Kina Helios, vouchery do Term Cieplickich oraz książki i inne gry planszowe.

 

Więcej informacji na temat konkursu uzyskać można pod numerem telefonu: 75 64 24 480.

Pierwsza część rysunku do pokolorowania dla najmłodszych uczestników naszej zabawy z nagrodami oraz kupon konkursowy w aktualnym wydaniu "Nowin Jeleniogórskich" z 8 listopada 2016. Zapraszamy!