To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Spore zmiany w Sudetach

Spore zmiany w Sudetach

Dotychczasowego prezesa Roberta Synatora ma zastąpić Artur Dąbrowski, rodzic jednego z zawodników, który zaangażował się w działalność koszykarskiego klubu ze stolicy Karkonoszy. Będzie też dużo zmian w drużynie seniorów oraz zespołach młodzieżowych.

Nowym dyrektorem d/s sportowych ma zostać Łukasz Niesobski, zawodnik i trener jednej z grup młodzieżowych.
Nie wiadomo jeszcze, kto poprowadzi drugoligową drużynę seniorów po tym, jak odszedł dotychczasowy trener Ireneusz Taraszkiewicz. Klub poszukuje jego następcy. W przerwie letniej odeszli również dwaj zawodnicy: Paweł Minciel oraz Bartosz Taraszkiewicz. W dniach 26-27 czerwca Sudety organizują tzw. camp, czyli nabór zawodników.
– Od nowego sezonu chcemy postawić na rozwój drużyn młodzieżowych – mówi przyszły prezes Artur Dąbrowski. – Zwiększymy liczbę grup z 6 do 10. Nowością mają być grupy mieszane z roczników 2007-2009, czyli dziewczęta i chłopcy. Na razie drużyny młodzieżowe przygotowują się do obozu w Mrzeżynie, który odbędzie się w dniach 6 – 18 sierpnia.
 

Komentarze (6)

no nareszcie !!!