To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

„Showbizz” w Teatrze Norwida

„Showbizz” w Teatrze Norwida

Teatr im. C.K. Norwida i „Nowiny Jeleniogórskie” zapraszają na Galę Srebrnych Kluczyków oraz spektakl komediowy Petera Quilter'a pt. „Showbizz” z piosenkami Franka Sinatry. Odbędą się one 27 marca 2014r. w teatrze.

Miłość, ucieczki i powroty. Komedia z piosenkami Franka Sinatry, Nat King Cola i Marilyn Monroe. Wszystkich kręci SHOWBIZNES!!! Miłość i zdrada, ucieczka i pościg, nocne życie i romantyczne poranki. A na deser jeszcze ten Sinatra! Jednak… czy w tym rozpędzonym świecie jest jeszcze miejsce na miłość i przywiązanie? Czy artyści to jeszcze zwykli ludzie? Na te pytania znajdziecie Państwo odpowiedź w prapremierowej na polskich scenach sztuce „Showbizz” Petera Quiltera, autora słynnej „Boskiej”. W spektaklu w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza zobaczą Państwo swoich ulubionych aktorów, znanych z seriali: Monikę Dryl, Kamilę Sammler, Dariusza Kordka, Ryszarda Kotysa, Włodzimierza Matuszaka.

 

Przygotowana przez Ewę Kuklińską choreografii a i piosenki z repertuaru Franka Sinatry, Nat King Cola i Marilyn Monroe są gwarancją rozrywki na najwyższym poziomie.

 

Spektakl uświetni Galę Srebrnych Kluczyków „Nowin Jeleniogórskich”.

 

Bilety w cenie:

parter: 80 zł, I balkon: 60 zł, II balkon: 40 zł

Rezerwacja oraz sprzedaż biletów:

Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze

Al. Wojska Polskiego 38

tel. +48 75 642 81 30, 31

tel. kom. +48 601 335 522

 

PARTNER SPEKTAKLU:

 

   

kadr3.jpg
kadr5.jpg
kadr8.jpg