To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Sachiel w Finale Must Be The Music!

Sachiel w Finale Must Be The Music!

Zespół “Sachiel” z Krzeszowa, którego występ na samym początku siódmej edycji prestiżowego muzycznego show, zapewnił artystom miejsce w półfinałowych eliminacjach ogólnopolskiego konkursu, osiągnął kolejny sukces! Hip-hopowa grupa ma już pewne miejsce w Wielkim Finale.

Sachiel to bardzo młode wydarzenie na polskiej scenie muzycznej. Zespół zaistniał niemal przed chwilą, ale już teraz pochwalić się może wspaniałymi osiągnięciami. Występ w odcinku castingowym programu „Must Be The Music” Telewizji Polsat, spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem jurorów i widowni. W ubiegłą niedzielę Sachiel zmierzyć się musiał ze znacznie trudniejszym zadaniem – występ na żywo w półfinale to prawdziwe wyzwanie. – Oczekujemy czegoś, co nas zaskoczy, co będzie ponadprzeciętne, wyjątkowe – mówił na początku programu Adam Sztaba, jeden z jurorów.

 

Utwór „Po prostu walcz”, który hip-hopowa grupa zaprezentowała w półfinale, nie zawiódł nadziei pokładanych w młodym zespole. Wręcz odwrotnie – zachwycił wszystkich. Jednak kolejne „cztery razy tak”, gromkie owacje publiczności i sypiące się z ust jury pochwały, nie decydowały tym razem o tym, czy Sachiel zwycięży w programie. O tym przeważyć miał głos publiczności. Zespół z Krzeszowa, który wystąpił jako ostatni, miał najmniej czasu, aby pozyskać głosy zebranej przed telewizorami publiczności. To trudne położenie, nie wpłynęło – jak się okazało – na liczbę wysyłanych przez telewidzów smsów. Głosy sypały się lawiną i napływały aż do ostatniej chwili. Występ Sachiela poruszył publiczność w całej Polsce. – Kiedy dowiedzieliśmy się, że nasza piosenka otrzymała największą liczbę głosów, nie mogliśmy w to uwierzyć. Chcieliśmy po prostu pokazać, co potrafimy, nie marzyliśmy o tak ogromnym sukcesie! Nawet teraz trudno nam zdać sobie sprawę, że to rzeczywiście się stało, że to prawda, a nie jakiś sen, że wystąpimy w finale, a polska publiczność tak bardzo nas polubiła. To ogromne szczęście brak nam słów, by je opisać. Ale o tym właśnie była nasza piosenka – trzeba walczyć, trzeba mieć nadzieję i nie poddawać się – mówili Nowinom artyści z Krzeszowskiej grupy. – Chcieliśmy przy tej okazji podziękować Wójtowi Gminy Kamienna Góra - Panu Stanisławowi Szmajdzińskiemu, panu Bogdanowi Pazganowi z firmy PSB Pagaz z Kamiennej Góry i naszej wspaniałej pani Lucynie Zielonce z Krzeszowa. Gdyby nie oni, oraz ich wsparcie – nie było by nas tu, gdzie jesteśmy! Wielki finał programu „Must Be The Music” odbędzie się 25 maja.

Sachiel (1).jpg
Sachiel (4).jpg

Komentarze (3)

Napewno zagłosuję.Życzę powodzenia.

what are symptoms of arthritis arthritis knee pain relief
http tadalis sx generic tadalafil united states
tadalis sx tadalafil online

arthritis pain treatment arthritis caused by
stromectol for humans http ivermectin dose for covid