To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Roztańczony Dolny Śląsk

Roztańczony Dolny Śląsk

Wielka gratka dla miłośników tańca towarzyskiego. Już 8 października odbędą się w Parku Sportowym Złotnicza w Jeleniej Górze Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT i Pucharu Okręgu Dolnośląskiego PTT w tańcach towarzyskich. Turniej zaczyna się od godziny 9.00 i będzie trwał do 20.00.

W zawodach będą rywalizować pary tańca towarzyskiego wszystkich kategorii wiekowych oraz klas tanecznych, reprezentujące około 30 klubów z całego okręgu dolnośląskiego. Zawodników, przez cały dzień, oceniać będzie 25 sędziów Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Przedsięwzięcie to jest wyjątkowo ważne dla organizatora imprezy, Szkoły Tańca Towarzyskiego Krzysztofa Cieślaka w Jeleniej Górze, gdyż właśnie przypada jubileusz 20-lecia jej istnienia. Z tej też okazji rywalizacja sportowa zostanie uświetniona pokazami tanecznymi przedszkolaków i współpracującej ze szkołą jeleniogórskiej grupy sportowej Ju -Jitsu.

Wstęp na cały dzień dla publiczności 20 zł osoba dorosła i 10 zł dzieci.
Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy 10 podwójnych zaproszeń na turniej. Informacja, jak można je zdobyć, w „Nowinach Jeleniogórskich” z 26 września i 3 października 2017 r. Zapraszamy.