To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Romantyczne czary-mary

Romantyczne czary-mary

Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze zaprasza na kolejny Niedzielny Poranek Muzyczny dla najmłodszych melomanów. 15 kwietnia 2018 r. o godz. 10.30 w sali koncertowej im. Stefana Strahla zabrzmi program „Romantyczne czary-mary”.

Wystąpią: Joanna Moryc (sopran), Anna Skóra (mezzosopran) i Jerzy Janke (fortepian). Spotkanie z muzyką poprowadzą Agnieszka Gierus i Dominika Łukasiewicz.

Czy muzyka może stać się magicznym eliksirem miłości? Aby to sprawdzić, teleportujemy się w czasy romantyzmu i muzyki, która najpiękniej wyraża uczucia i jest odzwierciedleniem duszy. A może uda nam się stworzyć przepis na muzyczny eliksir miłosny? Czary-mary – w podróż ruszamy! - zapowiadają twórcy programu.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na ten właśnie koncert w jeleniogórskiej filharmonii. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w czwartek, 12 kwietnia, po godz. 12.00. Warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich”. Zapraszamy!  

Komentarze (1)

tak chce lubi miłość