To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Rok 2020 – rokiem inwestycji i nowej energii!

Rok 2020 – rokiem inwestycji i nowej energii!

Jak każe tradycja i serce nam dyktuje, na kilka zawsze o tej porze roku odwiedzamy Honoratę Magdeczko - Capote – jeleniogórską aktorkę, specjalistkę od numerologii, kalendarza Majów i energii serca. Nasza „Nowinowa” wróżka prognozuje według różnych kalendarzy i kręgów kulturowych, jaką energię i jakie zadania stawia przed nami nowy rok.

Według numerologii w rok 2020 weszliśmy wraz z wrześniowym nowiem – 28 września 2019 roku. Rok 2020 upłynie pod znakiem wibracji liczby cztery (2+0+2+0=4). Czwórka symbolizuje dom, rodzinę i doskonałość. Wymagać będzie od nas solidności, sumienności, planowania i praworządności. To dobry czas na systematyczną, metodyczną pracę, inwestycje, odpowiedzialność, rozsądek. Nagłe okazje i zwroty nie są zielonym światłem w tym roku.

W tym roku kojąco na nas wpływać będzie kontakt z energią ziemi. Wolny czas wykorzystajmy na kontakt z przyrodą! Przytulajmy się do drzew, wzmacniajmy ciała i psychikę na łonie przyrody. Wyciszajmy się tam, porządkujmy własne życie i myśli. Tak radzi specjalistka od numerologii i świata, którego nie widać.

I choć liczba cztery związana jest z materią, Honorata Magdeczko-Capote zwraca uwagę nie tylko na ten aspekt:

- Nowa energia 2020 roku związana jest także z energią serca. Każdy musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chce żyć tylko materią, kalkulować rozumem na chłodno, czy dopuścić energię serca, odkrywać, jakie są nasze prawdziwe intencje, relacje ze światem i ludźmi – przekonuje Honorata Magdeczko - Capote.

Więcej o tym, jaki mamy rok według Kalendarza Majów, jaki będzie dla każdego z nas  Osobisty Rok Numerologiczny oraz jaki będzie rok 2020 dla Jeleniej Góry w aktulanym, świąteczno-noworocznym wydaniu Nowin Jeleniogórskich. Zapraszamy do lektury!

Komentarze (9)

Czary mary hokus pokus i niema pifka ..

Czy ta baba jest wiedźmą?

W tym roku upadnie PIS,koniugacja okolicznych planet wskazuje na uciszenie oszołomów nacjonalistycznych, kryzys w Kościele Katolickim ,dalsze odkrycia wynaturzeń seksualnych wśród kleru, czas rozliczeń kłamców smoleńskich i toruńskich . PAD przegra wybory dzięki "słabej płci" i młodzieży. Czeka nas ciężki czas odbudowy zaufania społecznego.

Marzyć każdy może, jeden lepiej, drugi gorzej....

serio? wróżka? Nowiny chyba w jakiejś alternatywnej rzeczywistości żyją. Przypominam panom redaktorom, mamy XXI wiek. A nie XVIII.

Po co dobra aktorka ośmiesza się okultyzmem i zabobonami?

Pomodlę się o nawrócenie dla tej Pani. Osobiście nie wierzę w zabobony i wróżby i nie czytam horoskopów i senników a także nie wierzę w przesądy. Tylko Pan Bóg decyduje o ludzkim życiu.

A w bajki o gadającym wężu i zmianie wody w wino wierzysz. Nie módl się, poszukaj rozumu dla siebie.

Bóg czy rozum? Czy słyszałaś o wolnej woli?