To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Rogacz, Leniwiec i Nowiny w nowym teledysku

Zdjęcia z planu.

Zespół Leniwiec przygotował nowy teledysk. Klip do piosenki :Jestem rogaczem” od tygodnia można oglądać w internecie.

„Jestem rogaczem” to kawałek o jeleniogórzaninie. Główną rolę w teledysku gra Cyna, który „mieszka” na Placu Ratuszowym. I to dosłownie, ma tam łóżko, lampkę nocną i budzik. Z kolei na Placu Piastowskim ma biurko i laptopa.

 

Muzycy przyznają, że przy realizacji zdjęć był niezły ubaw. – Ludzie przyglądali nam się ze sporym rozbawieniem – mówi Zbigniew Muczyński ps. Mucha, lider i wokalista Leniwca. Wieczorem w dniu zdjęć jego córeczka Kalinka zasnęła i położył ją do tego łóżka. – Przechodzący ludzie mówili do siebie że to lalka, niektórzy rozglądali się za rodzicami lub ukrytą kamerą – śmieje się wokalista.

 

Tekst do tej piosenki, autorstwa Muchy, był kiedyś nagrodzony na konkursie poetyckim organizowanym przez Książnicę Karkonoską.

 

W teledysku widać Jelenią Górę, Plac Ratuszowy, Piastowski, są też „Nowiny Jeleniogórskie”.

– Zrobiliśmy go razem z naszym miastem by promować Jelenią Górę – przyznaje „Mucha”, wokalista i lider Leniwca. – Przy okazji wielkie dzięki dla miasta za wsparcie i współpracę oraz dla wszystkich osób, które pomogły nam przy teledysku udostępniając do zdjęć swoje lokale, wieże, tramwaje, kawiarnie, gabinety zabiegowe... byliście dla nas bardzo mili i gościnni.

 

Muzycy po tym teledysku zastanawiają się, czy Cyna zasłużył na Oskara. A Wy jak myślicie?

See video

Komentarze (38)

DAC MU NATYCHMIAST

WRESZCIE COŚ Z POCZUCIEM HUMORU.

Coś innego!! A nie tylko raczkującapilka nozna!!

fajne

wreszcie cos fajnego promujacego miasto

bardzo fajne:))

genialne! Szacun!

DAC MU NATYCHMIAST
WRESZCIE COŚ Z POCZUCIEM HUMORU.
Coś innego!! A nie tylko raczkującapilka nozna!!
fajne
wreszcie cos fajnego promujacego miasto
bardzo fajne:))
genialne! Szacun!

to ma być promocja???? teledysk z wybranymi trzema m-cami na krzyż, którw w ogóle da się pokazać!! nie ma się co dziwić, że w Polsce mówią, że JG to głęboka prowincja,

A co z innymi formacjami tworzącymi w regionie? Miasto miastem a Karkonosze? Rozejrzyjcie się! Czy jest jakaś kapela, która promuje nasze Karkonosze??? Ostatnio oglądałem program o naszych górach. Wszystko fajnie, dookoła śliczne krajobrazy, góry, wodospady ale muzyki jako takiej "tubylczej" nie słyszałem. Za to kilku ludzi bębniło w afrykańskie bębny. Słyszałem kiedyś pewien zespół śpiewający o naszych górach ale jak do nich dotrzeć? Może ktoś słyszał?

Super teledysk a ta laska ,która się przewija przez cały czas to atrakcyjna dziewczyna a jak na saksofonie pięknie gra,życze Wam dalszych sukcesów,spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku