To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Rocznicę katastrofy smoleńskiej uczczą jak zawsze

Rocznicę katastrofy smoleńskiej uczczą jak zawsze

W poniedziałek 10 kwietnia przypada siódma rocznica katastrofy smoleńskiej. W Jeleniej Górze, podobnie jak w poprzednich latach, uroczystości rocznicowe odbędą się przy tablicy poświęconej pamięci Jerzego Szmajdzińskiego.

– Spotykamy się 10 kwietnia o godz. 8.41 przy ul. Wojska Polskiego 15. Jak co roku pod tablicą złożymy kwiaty i zapalimy znicze – zaprasza zarząd Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego.

Jerzy Szmajdziński był posłem na Sejm z regionu jeleniogórskiego, wcześniej także Ministrem Obrony Narodowej. Zginął w katastrofie pod Smoleńskiem. Co roku w obchodach uczestniczą działacze SLD, którą reprezentował, ale także innych partii politycznych, władze miasta, oraz nie związani z polityką znajomi i przyjaciele J. Szmajdzińskiego.

Komentarze (7)

Ciekawe czy przed tym dniem zdążą posprzątać ten syf wokół i poprawić odrapaną ścianę całej elewacji. Ostatnie imprezy pod tablicą były żałosne na tle tego brudu. Stało tylu decydentów i nikt tego nie zauważał , tak jak przez lata nikt nie zauważa tego syfu który nas otacza .

Poseł Machałek nie ma czasu na rocznice.
Ona jest zainteresowana masowym ścinaniem drzew w naszym regionie jeleniogórskim. Niedługo będziemy mieli pustynię i problemy z oddychaniem.

ale masz kompleksy... ten sam temat pod prawie każdym artykułem. masz jakąś traumę po wspólnych kąpielach z ojcem?

A kiedy poseł Machałek rozliczy się publicznie ze swoich częstych zagranicznych podróży?

Bydlo kaczkowe I ten posraposrany smolenwk***e

a tak ogólnie to wszystko dobrze. Radzę zmienić lekarza bo ten twój to ciebie oszukuje

Niechaj każdy w ciszy i zadumie łączy się myślami z ofiarami katastrofy lotniczej a nie celebruje na ulicach tego smutnego wydarzenia. Każda rodzina niech odwiedzi swoich bliskich na grobach.Czym mniej polityki przy tej okazji, tym lepiej dla zmarłych.