To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Radosna zabawa na placu Ratuszowym

FOT. FM UM Jelenia Góra

Jeleniogórzanie i turyści powitali Nowy Rok na wspólnej zabawie na placu Ratuszowym. Tańczyli przy różnych rytmach a po północy podziwiali pokaz laserowy. Było kolorowo i radośnie.

- Jelenia Góra wtedy będzie szczęśliwa, jak mieszkańcy będą zadowoleni i szczęśliwi. Niech ten rok będzie dobry - życzył o północy mieszkańcom Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry. Potem plac Ratuszowy rozświetlił się laserami. Pokaz był bardzo efektowny. Zabawa trwała do około godz. 2.00.

To był prawdziwie muzyczny maraton, który przeniósł uczestników w lata 80. i 90. ubiegłego wieku.  Sprawili to wykonawcy. Na rozgrzewkę wystąpił legendarny zespół Trzy Korony, założony przez słynnego Krzysztofa Klenczona, znanego z „Czerwonych Gitar”. Trzy Korony nagrały takie przeboje, jak „Kwiaty we włosach”, „Biały krzyż” czy „Dziesięć w skali Beauforta”. Piosenki zabrzmiały oczywiście w sylwestrową, jeleniogórską noc.

Po nich scena należała do formacji Sumptuastic. Bolesławicki zespół dobrze znany jest w naszym mieście i ma wielu fanów. Na placu Ratuszowym rozpoczął świętowanie 20-lecia działalności. Razem z muzykami publiczność nuciła „Kołysankę”, „Za jeden uśmiech twój” i „Dla Ciebie”.

Dyskotekowe rytmy zaserwował kolejny wykonawca, gwiazda lat 90-tych – NANA, znany jest z takich hitów, jak „Lonely”, „In My Dreams”, „He’s Coming” czy „Remember The Time”. NANA wprowadził uczestników zabawy w nowy rok tanecznie i głośno. Tuż przed północą mieszkańcom złożył życzenia prezydent Jeleniej Góry.

Nowy Rok przywitany został pokazem laser show. Po północy za konsoletą na scenie pojawił się Maciej Wowk DMC z Muzycznego Radia i przez dwie godziny bawił publiczność festiwalowymi hitami muzyki elektronicznej 2019.

sylwester Jelenia Góra (1).jpg
sylwester Jelenia Góra (2).jpg
sylwester Jelenia Góra (3).jpg
sylwester Jelenia Góra (4).jpg
sylwester Jelenia Góra (5).jpg
sylwester Jelenia Góra (6).jpg
sylwester Jelenia Góra (7).jpg
sylwester Jelenia Góra (8).jpg
sylwester Jelenia Góra (9).jpg
sylwester Jelenia Góra (10).jpg
sylwester Jelenia Góra (11).jpg
sylwester Jelenia Góra (12).jpg
sylwester Jelenia Góra (13).jpg
sylwester Jelenia Góra (14).jpg
sylwester Jelenia Góra (15).jpg
sylwester Jelenia Góra (16).jpg

Komentarze (8)

Picie picie picie

Picie picie picie

jakie picie???? to było ordynarne chlanie,kopulowanie ,ćpanie i sodoma i gomora.....

" Jelenia Góra wtedy będzie szczęśliwa, jak mieszkańcy będą zadowoleni i szczęśliwi. Niech ten rok będzie dobry - życzył o północy mieszkańcom Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry." Tak panie prezydent części Jeleniej Góry, mieszkańcy są baaaardzo zadowoleni z powodu podwyżek opłat za wodę, ścieki, śmieci, parkingu i zaraz biletów miejskich. Jak my się cieszymy. Uwielbiamy podwyżki . Jeszcze troszkę nam w kieszeniach zostało to można tam wsadzić łapska miejskie i zabrać resztę. Jeść nie musimy, leczyć też się nie musimy. Dziękujemy za takich włodarzy.

Jakby to od niego zależało. Mieszkam w gminie gdzie jego jurysdykcja nie sięga a ceny 3* do góry za śmieci. To czyja to wina ? Raczej zastanów się na kogo oddałes swój głos w listopadzie i tam poszukaj sobie winnych.

Żal serce ściska że naszego dobra narodowego Zenka Martyniuka tam nie było....

Tandeciarz-chałturnik o głosie księdza pedofila występował w jednej z dużych stacji TV. Kto chciał, mógł się nim katować do woli. Ja nie chciałem.

Pochwal się kolorowy misiu którego boysbandu słuchasz. Brak tolerancji dla innych artystów z twojej strony to niski poziom. Żałosne .