To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Publiczność rozbawi Kabaret Hrabi

Publiczność rozbawi Kabaret Hrabi

Głodnych rozrywki na najwyższym poziomie zapraszamy na występy znakomitego, uwielbianego przez publiczność Kabaretu Hrabi, który wystąpi w niedzielę, 13 marca, o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu oraz w poniedziałek, 14 marca, o godz. 17.30 w Teatrze im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze. Miłośnicy poczucia humoru Kabaretu Hrabi będą mają okazję zobaczyć swoich ulubieńców w dwóch różnych programach: „Gdy powiesz: TAK” i „Tak, że o”. 

Gdy powiesz: TAK – w Lubaniu

W Lubaniu Kabaret Hrabi zaprezentuje program „Gdy Powiesz: TAK”. Oto, co mówią jego autorzy: Gdy powiesz: „Nie” - ominie Cię widok zwleczonego i potarganego faceta na Twojej kanapie. Ominie Cię jego wieczne narzekanie i zajęta w strategicznych chwilach łazienka. Przemyśl to! Jeszcze możesz rzucić welonem, krawatem… czym tam chcesz i gnać przed siebie ile sił. Ku wolności, ku pustce.
Ale, gdy powiesz: „Tak” - otworzy się przed Tobą nowa przestrzeń. Ogromna i pełna przygód. Przecież tam jest fajnie, miło, ciepło… Ona będzie przy Tobie zawsze, gdy się obudzisz. Wstanie, kawy naparzy, jajecznicę na pomidorach zrobi. Mało? Przytuli się. Mało? Dziewczyno - on będzie zawsze zalegał w łóżku w czasie, gdy Ty w kuchni jajecznicę na pomidorach będziesz robić. Czy to nie szczęście właśnie? Podarujcie sobie tę chwilę nieuwagi i pobierajcie się. A nawet, jeśli się rozwód zdarzy, bo wiadomo, że człowiek w krzakach zagapić się może, to z rozwodu mogą być dwa śluby! Czyli zysk. Hrabi zajmuje stanowisko. Ślub - TAK.
Bilety: MDK w Lubaniu, www.kulturairozrywka.pl, www.biletynakabarety.pl.

Tak, że o – w Jeleniej Górze

W Jeleniej Górze zobaczyć będzie można program „Tak, że o”. To spotkanie z klasyką - czyli źródłem kabaretu. Rozśmieszanie tradycyjnymi środkami wyrazu, a także standardowymi tematami: egzamin, baba u lekarza, mąż i żona, upierdliwa sąsiadka, policjant, zboczeniec w krzakach, wieśniak w panterce, opowiadanie kawału, anegdoty… Konferansjer, jego postawa i wyprowadzony ze starannością gest - to wyraźne ozdobniki, ale również oddanie hołdu tradycji estradowej. Jednocześnie poddanie jej delikatnej kpinie. Klasyka nie omija też reakcji publiczności ani na nasze szczęście - bisów - zapowiadają twórcy Kabaretu Hrabi
Bilety: BP AMIGO-TRAVEL, ul.Piłsudskiego 11, kasa Teatru, www.kulturairozrywka.pl, www.biletynakabarety.pl.