To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Przekroczył prędkość o...117 km/h!

Przekroczył prędkość o...117 km/h!

Za wyprzedzanie na skrzyżowaniu, przekroczenie prędkości o ponad 100 km, brak uprawnień do prowadzenia pojazdu odpowie przed sądem. Kara może być dotkliwa – 29-latek uciekał jeszcze przed policją.

Brawura i bezmyślność kierowcy BMW mogła doprowadzić do tragedii. Jeleniogórzanin na dozwolonej „pięćdziesiątce” miał na liczniku 167 km/h. Co więcej, wyprzedzał inne auto na skrzyżowaniu. Policjanci, prowadzący w Mysłakowicach działania dotyczące bezpieczeństwa na drodze, dali mu sygnał do zatrzymania. Mężczyzna jednak nie zareagował i odjechał. Funkcjonariusze odwiedzili go w mieszkaniu. Okazało się, że samochód, którym jechał pożyczył od kolegi. Mężczyzna nie posiada również uprawnień do kierowania samochodem i dlatego też nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Przyznał się do popełnionych wykroczeń, za które odpowie przed sądem.

Komentarze (8)

J.W

Widocznie panowie policjanci za słabo machali lizakiem.

do "xd". Powiem Ci jedno kolego zajmij się czymś pożyteczniejszym bo sądzę że boli Cię że ktoś ma BMW, Widocznie zazdrość i zawiść twoja że nie masz takiego auta. Zamiast pisać g****e komentarze weź idź do pracy może zarobisz... Fakt jest taki że często tacy jak Ty dorabiają się na wersje e46 a później szleją i walą w co popadnie. Przez takich kierowcy BMW są oczerniani. To tylnonapędowe auto i trzeba dorosnąć do takiego. Puki co młodzi będą psuli opinię tych wspaniałych technicznie i dynamicznych aut. Pomaż sobie o takich autach lub pograj na kompie w NFS Shifta . To Twoja jedyna okazja by takim pojeździć..

a i jeszcze jedno co do tego gościa z artykułu to dla mnie baran!!! Przez takich jak on są wypadki i ludzie tracą członków rodziny. Powinni go zamknąć na długo!!!! BARAN!!!!

Mikel do słownika ortograficznego też trzeba dorosnąć jak widzę.

Gnojek w BMW-tylko gnojki tak się zachowują w dobrych i dynamicznych autach.Żenada!!!

Dlaczego policja go nie scigała???

Ale sie mikel82 nasmarowal :D Coz,nadal opinia o kierowcach BMW jest prawdziwa co potwierdziles obelgami wobec innego uzytkowanika portalu.

Mlodego zamknac przykladnie-zeby innemu podobne pomysly nie wpadly do glowy...