To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Nakręcili teledysk na dworcu

Nakręcili teledysk na dworcu

Kilka dni temu odbyła się premiera teledysku nakręconego na gryfowskim dworcu PKP. Obraz stanowi ilustrację do muzyki gryfowskiego producenta – Karnaliego. Autor utworu chce w pewnym sensie pozostać anonimowy. - To moja sztuka i pasja - mówi. Teledysk do muzyki powstawał przez kilka dni.

- Traktuję to jako hobby i sztukę ulicy. Tworzenie muzyki nie jest dla mnie komercyjnym sposobem na życie. To moja pasja, ale chce się tym dzielić – mówi „Karnali”.

Klip został stworzony przez kilku mieszkańców Gryfowa Śląskiego za pomocą „cyfrówki” i ich umiejętności. Premierę teledysku ogłosili w serwisie youtube. Pierwotnie klip miał być zlepkiem przypadkowych scen. Pierwsze ujęcia zostały nakręcone na dworcu PKP. - Miejsce to tak nam przypadło do gustu, że postanowiliśmy w jego obrębie nakręcić cały teledysk - mówi Mariusz Dragan, autor teledysku. - Ma on charakter dokumentalny, generalnie nie dzieje się nic i to "nic" staraliśmy się pokazać w jak najciekawszy sposób – dodaje.

Inspiracją do stworzenia teledysku była właśnie muzyka „Karnaliego”. Klip w żaden sposób nie odbiega poziomem od wielu znanych, komercyjnych produkcji. Produkcja nosi nazwę Peron 1.

Komentarze (5)

Wystrzałowy! Fajnie w ucho wpada i miło się słucha. Gratulację dla autorów - przyszłość przed wami

sampel z mr zooba :D

:lol: