To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Na góralską nutę

Dla rodzinnej publiczności zagra Kapela ludowa Jetelinka

„Pod góralską strzechą” to tytuł kolejnego z Niedzielnych Poranków Muzycznych w jeleniogórskiej filharmonii, który odbędzie się 6 listopada 2016, o godz. 10.30. 

Dla rodzinnej publiczności zagra tym razem Kapela ludowa Jetelinka w składzie: Martin Wałach (kontrabas, instrumenty góralskie), Monika Wałach-Kaczmarzyk (skrzypce, instrumenty góralskie), Janusz Macoszek (skrzypce, instrumenty góralskie), Euzebiusz Jasiński (altówka, instrumenty góralskie). Spotkanie z muzyką dla najmłodszych melomanów poprowadzą Agnieszka Gierus i Dominika Łukasiewicz.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na ten właśnie koncert w jeleniogórskiej filharmonii. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w najbliższy czwartek, 3 listopada 2016, po godz. 13.30. Jedynym warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich”. Zapraszamy! 

Komentarze (3)

wszytsko super, poranki ciesza sie niebywala popularnoscia, stad moje pytanie - dlaczego nie moge odbywac sie dwukrotnie o 10:30 i np 12:00??? Od kiedy jest abonament o bilety trzeba bylo i nadal trzeba doslownie walczyc, wiele miejsc jest wykupionych przez sponsowro, ktorzy i tak z tego nie korzystaja, a sprzedac ich ponownie nie mozna... skutek taki, ze wiele miejsc podczs porankow jest wolnych, a chetnych na nie jest zawsze bez liku... skoro i tak bilety sa calkiem drogie, filharmonia zarabia, ludzie chetni, dlaczego management nie wyciaga wnioskow?

Bilety na poranki są drogie??? Heloł, mówimy o biletach za 10 zł i 15 zł??? Pani Mario, proszę wziąć kalkulatorek, przeliczyć ilość miejsc x ilość sprzedanych biletów(załóżmy proporcja 1:1) potem doliczyć koszty utrzymania sali, honoraria artystów (co najmniej kilka prób, nuty, ZAiKS ) zatrudnienie pracowników obsługi w niedzielę (Zaraz będzie tekst, że przecież są na etacie, więc ich nie opłacamy...ale oni są w pracy i należy się im wypłata)Dalej Pani twierdzi, że Filharmonia na tym ostro zarabia? Proponuję zatrudnić się jako manager :)