To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Muzyczny teleporter

Muzyczny teleporter

Już w najbliższy weekend, 24 września 2017, pierwszy po wakacjach Niedzielny Poranek Muzyczny w jeleniogórskiej filharmonii. Na najmłodszych melomanów czeka program zatytułowany " Jak zbudować muzyczny teleporter?". Zagra zespół instrumentów perkusyjnych. Spotkanie z muzyką poprowadzą Agnieszka Gierus i Dominika Łukasiewicz. Poczatek o godz. 10.30. 

Na początek zbudujemy prawdziwy, muzyczny teleporter, dzięki któremu odbędziemy niezwykłe dźwiękowe podróże. Jak go zrobić wiedzą tylko dzieci i chyba kosmici… Czy do budowy trzeba użyć jakichś instrumentów? Czy za paliwo posłużą nuty? A może śrubki dokręcimy kluczem wiolinowym? Przed nami wielkie wyzwanie! Liczymy na Waszą pomoc! - zapowidają organizatorzy.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na ten właśnie koncert dla dzieci i dorosłych w Filharmonii Dolnośląskiej. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w najbliższy czwartek, 21 września 2017 r., po godz. 14.00. Warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania "Nowin Jeleniogórskich". Zapraszamy!