To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Monetą zniszczył karoserie

Monetą zniszczył karoserie

Zirytowało go, że kierowcy zaparkowali swoje samochody w miejscu, które utrudniało mu przejście. Wyciągnął monetę i „dał im nauczkę” rysując karoserie samochodów. Okazało się, ze szkody, jakie w ten sposób wyrządził sięgnęły 8,5 tys. zł. Mężczyzna o sprawie już dawno zapomniał, gdy dwa tygodnie po zdarzeniu zapukała do nie go policja. Kolejny raz monitoring przyczynił się do tego, ze występek nie pozostanie bezkarny.

Dzielnicowi zatrzymali 69-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. Jak ustalili funkcjonariusze, jeleniogórzanin 27 grudnia 2020 roku monetą porysował karoserię dwóch samochodów, które były zaparkowane na jednej z ulic na terenie Osiedla Zabobrze w Jeleniej Górze. Mężczyzna swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości 8500 zł. Do zdarzenia doszło 27 grudnia ubiegłego roku. 69-latek oświadczył, że zrobił to gdyż pojazdy utrudniały mu przejście.
Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (6)

dziadyga

No i dobrze zrobił. Jakby mogli to wjechali by na klatkę schodową tymi swoimi furami.

No bo to trzeba robić wieczorem i gwoździem. Kamerki tego nie uchwycą.

Stary zgryźliwy **** nie może sobie poradzić ze mu ptaszek odmówił posłuszeństwa to sie wyżył na autach

szczerze mowiac to sie mu nie dziwie patrzac po tym jak niektorzy parkuja jakby sie dalo to by wjechali do klatki schodowej

Pewnie ma już emeryturę,więc będzie mógł pokryć koszty!Ubezpieczyciel powinien pokryć,a potem z odpowiednią nawiązką obciążyć delikwenta.