To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Mikołajkowa aukcja obrazu Dariusza Milińskiego to już!

Licytujemy obraz „Dzieci z Pławnej” - olej na płótnie formatu 70x80 cm, oprawiony w drewnianą, ręcznie zdobioną ramę.

Już w środę, 29 listopada, od godz. 10.00 do 16.00 tegoroczna, mikołajkowa aukcja obrazu Dariusza Milińskiego, z której dochód przeznaczony jest na świąteczne prezenty dla dzieciaków z Pławnej. Telefonicznie licytować będziemy obraz „Dzieci z Pławnej” - olej na płótnie formatu 70x80 cm, oprawiony w drewnianą, ręcznie zdobioną ramę. 

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w aukcji, muszą wcześniej zgłosić swój akces. Najlepiej telefonicznie - dzwoniąc pod redakcyjny numer 756424420 lub 601572243. Zgłoszenia dokonać można też przez internet, wysyłając e-mail na adres: d.antosik@nj24.pl. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest podanie swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu, za pośrednictwem którego kontaktować będziemy się z licytującym. Do licytacji włączyć można się praktycznie do ostatniej chwili przed jej zamknięciem. Lepiej zrobić to jednak jak najwcześniej. Kolejność zgłoszeń decyduje bowiem o kolejności, w jakiej dzwonić będziemy do licytujących z pytaniami o ich propozycje cen. Cena wywoławcza wynosi tradycyjnie 500 zł. Minimalne postąpienie w trakcie licytacji to 50 zł. Uwaga! Do każdej z osób, które zgłoszą swój udział w licytacji, zadzwonimy z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Jednocześnie poinformujemy szczegółowo o sposobie przeprowadzenia aukcji przed jej rozpoczęciem.
Gorąco zapraszamy do udziału w szlachetnej zabawie! Stawką jest bezcenna radość dzieciaków oraz własna satysfakcja z osobistego udziału w dobroczynnej akcji, którą od lat wspiera nasza redakcja. To, jak bogaty będzie ostatecznie zestaw prezentów dla czekających na św. Mikołaja najmłodszych mieszkańców Pławnej, zależy w dużej mierze od hojności tych, którzy zechcą wesprzeć akcję artysty, i wyniku licytacji.
Więcej informacji na temat aukcji i mikołajkowej akcji dobroczynnej Dariusza Milińskiego w publikacji, do której odnośnik znajduje sie poniżej. 

Komentarze (3)

Nie lepiej organizować takie licytacje poprzez Allegro? WIęcej osób wzięło by wtedy udział a sama licytacja byłaby bardziej przejrzysta.

Szanowny Internauto! Podobne licytacje można organizować w inny sposób. Gorąco zachęcamy również do samodzielnej działalności na tym zakresie. Nasza aukcja jest jednak częścią większej akcji dobroczynnej, w której nie chodzi tylko o sprzedaż obrazu. Nie narzekamy na brak zainteresowania licytacją ze strony uczestników tej szlachetnej zabawy. Jeśli ktoś zainteresowany jest wyłącznie kupnem jednego z obrazów Dariusza Milińskiego, może odwiedzić galerię tego zjawiskowego artysty i wybrać w niej coś dla siebie. Póki co zachęcamy do osobistego udziału w naszej specjalnej mikołajkowej licytacji. Wówczas przekonać można się też, że jest bardzo przejrzysta i nie ma w niej jakichkolwiek niejasności. Licytowany w tym roku obraz "Dzieci z Pławnej" wciąż jest do wzięcia!

W związku z łamaniem regulaminu serwisu możliwość dodawania komentarzy pod publikacją została zablokowana.