To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Marzena Machałek poturbowana w Warszawie

Marzena Machałek poturbowana w Warszawie

Jeleniogórska posłanka, marzena Machałek z PiS-u, została poturbowana razem ze swoją klubową koleżanką, Danielą Chrapkiewicz w czasie uroczystości pod pałacem prezydenckim. Parlamentarzystki chciały towarzyszyć Jarosławowi Kaczyńskiemu w czasie składania wieńców pod pałacem, ale gdy wieksza grupa posłów postanowiła wejść za barierki, służby porządkowe przepuściły jedynie dziesięć osób. Doszło do ostrych przepychanek. Władze partii w specjalnym oświadczeniu określiły ten incydent jako skandaliczny.

W czasie zamieszania i próby przedostania się posłów za barierki, tłum krzyczał do policji i służb porządkowych "bandyci" oraz "puścić posłów".

Próbowaliśmy się skontaktować z posłanką M. Machałek, ale nie odbierała telefonu.

Oliwer Kubicki z jeleniogórskiego PiS-u mówi, że rozmawiał z posłanką po zdarzeniu.
- Pani poseł powiedziała, że wraca do hotelu sejmowego, bo niezbyt dobrze po tym wszystkim się czuje - dodał.

Rzecznik PiS-u Adam Hoffman, komentując zajście na Krakowskim Przedmieściu powiedział, że sprzeciwia się takim działaniom, bo - jak określił, mogły nosić znamiona prowokacji.

ZOBACZ MATERIAŁ TELEWIZJI TVN

Untitled from GOK on Vimeo.
 

Untitled from GOK on Vimeo.

Komentarze (42)

Czy tak zachowują się ludzie z klasą?? Masakra policja dostała może polecenie a politycy muszą się ich słuchać!!!
Oni nie są najważniejsi a tym bardziej w taki dzień odstawiać taką szopkę!!!
WSTYD!!!

No i o to chodzi. Byle do żłoba. I nie ważne czy chodzi o kasę czy o media. Teraz to jest to samo. Ja nie jestem fanem tej całej szopki. Tym bardziej po tym co serwują osoby bezpośrednio tym zainteresowane. Chciało by się powiedzieć "wieś tańczy, wieś śpiewa", ale teraz trzeba to nazwać "polityk przy korycie". Obrzydliwe, a może po prostu niesmaczne :unsure:

Poturbowana? Śmiechu warte. Pisowcy tak się tłoczyli, że między sobą się poturbowali. Wstydu nie ma ta Machałek. Kto Ją wybrał?,tym bardziej,jaka z Niej Jeleniogórzanka. Wstyd. :(

komuna wraca, czasy zastraszania ludzi i oskarżania niewinnych

Pisowcy, wielcy katolicy,zachowywali się, jak banda chuliganów. Żenada. Pisowcy do domu !!!Już dość wstydu na cały kraj
i świat. :angry:

aaaaaaaaaaaaaahahahahahahaa, dobrze jej tak. dzień świra

Całe szczęście, że zadeptali jej całkowicie, to przynajmniej zdąży przed zgonem załatwić remont linii kolejowej do Jelonki. A na poważnie, ciekawe czy gdyby była odpowiedzialna za porządek na uroczystości, to przepuszczałaby byle kogo za barierki?

to po co tam lazła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak jak oświadczył szef BOR-u. Wydano 14 przepustek dla posłów, a panie tego dokumentu nie miały. Ale trzeba było zrobić zadymę. Wstyd mi, że ta pani jest posłem ziemi jeleniogórskiej. Parcie na szkło i brak wartości - oto moja ocena.

Machałek juz zaczyna kampanię wyborczą do sejmu - nie ważne co, byle nazwisko podali i było głośne.

bedzie reklamować się podczas kampanii wyborczej jako MĘCZENNICA PODPAŁACOWO-SMOLEŃSKA

Normalnie prawie jak kibole!!!! buhaha. Posłowie. Żal mi was. Normalnie dzień świra jak nic.

niestety władza wykonawcza ma problem z przestrzeganiem prawa. Nie wazne z jakiej opcji jest poseł, ale skoro leje sie posła to co z resztą tzw szarym Polakiem?

przecież tam wpuszczają tylko osoby które były zgłoszone do wejścia, a te dwie gwiazdy nie były zgłoszone. To czego chcą? A służby porządkowe są do przestrzegania prawa i słusznie ich nie wpuściły.

Będziemy wreszcie mieli naszą jeleniogórską męczennicę. Teraz tylko pomnik i na ołtarze. Tylko tak jeleniogórska dolina może zmyć hańbę czerwonej doliny.

Śmiechu warte ale się ubawiłem!Prowincja w stolicy się pokazała.

masakra Kamiennogórska gwiazda wstydu narobiła,.......

A gdzie zdjęcia ran odniesionych z natarcia.

Po trupach, aby tylko wejść - teraz na całą Polskę będzie płacz - żenada... tylko PIS może coś takiego wymyślić.

Gdyby wszyscy w Polsce przestrzegali procedur , nie byłoby 10 kwietnia . Proszę nie usprawiedliwiać Pani Machałek , która jak poseł RP zmusza ludzi odpowiedzialnych za utrzymanie spokoju i porządku do nienależytego wykonywania swoich obowiązków . Jakże te zachowanie kojarzy mi się z katastrofą smoleńską .

No i gdzie się to kamiennogórskie indywiduum pchało? Czyżby posadzki były w pałacu to posprzątania, bo kompetencje pani poseł tylko na tyle pozwalają.

Wow!!! Bohaterka narodowa. Stale ją widać w tv, jak się ociera o prezesa.

Obecnie pałac prezydencki to Getto dla PiS, Wpuścić do srodka za barjerki i wymordować.Strzał w tył głowy wystarczy.

ale wstyd, tak się zachowują posłowie, chyba tylko PIS-u. Żenada

Widać nie wystarczały jej skromne obchody w Jeleniej Górze i musiała być tam gdzie wódz J.Kaczyński by krzewić znikomy patriotyczny zamęt. A gdzie była prawa ręka M.Machałek O.Kubicki i dlaczego nie zgłosił chęci uczestniczenia M.Machałek w tym spektaklu? Może dla tego że był zbyt zajęty psimi kupami. :D

a mi wstyd za te wpisy które się ukazały nie ważne czy z lewa czy z prawa pałają zemstą uszanujcie tę rocznice a widać nie wszyscy potrafią i my tu też.Wstyd.

MAM NADZIEJE ŻE JESTEŚ BARDZO MŁODY I NIE WIESZ CO NAPISAŁEŚ.Za Ciebie to mi naprawde wstyd.

Stadionowi kibole to pikuś przy "honorowej jeleniogórzance", "kobiecie z klasą", kobiecie od wielkiej polityki", "kobiecie o wysokiej kulturze".
Przedwyborczo aktywna "świetliczanka", posłużyła jako instrument i odegrała po aktorsku przypisaną jej - przez PiS-partię - rolę.
Wg mnie za swój wybryk powinna być osądzona zgdnie z PRAWEM aby SPRAWIEDLIWOŚCI stało się zadość.

Anonimowy napisał:
Obecnie pałac prezydencki to Getto dla PiS, Wpuścić do srodka za barjerki i wymordować.Strzał w tył głowy wystarczy.

Zgłaszam ten post do Prokuratury.

Sądząc po radykalizacji PiS-u, dążącego do wojny domowej i do wojny z Rosją, a także po postawach ludzi, wypowiadających się tu (ale nie tylko), taka opcja staje się coraz bardziej realna. Mamy coraz większe podziały w społeczeństwie. Czas z tym wreszcie skończyć! Nic nie tłumaczy robienia krzywdy drugiemu człowiekowi!

Kubicki pewnie tam ją podsadzał żeby skakała przez płotek :D kurde PIS musi się połączyć z bojówkami :D

od ludzi chcących uczcić ofiary katastrofy, czyżby mieli COŚ NA SUMIENIU !

Jak się nic nie robi przez całą kadencję to choć przez płotek się skoczy przed kamerą , a legitymacja posła RP służy za bilet wstępu ?.

:angry: :angry: :( :( :( :( :( no to panowie szlachta !!!!! czym się różni ten pseudo wolny system od tamtego morderczego systemu??? NICZYM, NICZYM!!!!!!! poprostu ''WŁADZIA'' społeczeństwo ma tam gdzie KUNTA -KINTE MA TYŁ CIAŁA tym nierobom chodzi głównie by płacić podatki. By ZDZICHO , RYCHO i inny ''CHO'' Wygodnie żyli na koszt społeczny. I ONI JEDNOCZEŚNIE ,obojętnie jakiej barwy jest czy będzie sławna DOLINA.Naród cofa się w rozwoju bezsilności. :( :( :( :( :(

o ile wiem to Kaczyńscy pochowani są w Krakowie. Ale tam nie wypadałoby robić ZADYMY !!! Gdyby się tak pani poseł dobrze rozpędziła - wysoko by chycła i byłaby po drugiej stronie barierek. To byłoby dopiero osiągnięcie. BRAWO !!!

Oto partia miłości POkazała prawdziwe oblicze! Przemoc i zamordyzm jak w pRLu

Anonimowy napisał:
Obecnie pałac prezydencki to Getto dla PiS, Wpuścić do srodka za barjerki i wymordować.Strzał w tył głowy wystarczy.

Czy tym wpisem nie powinien zainteresować się prokurator?

A co na to prokuratura?
Chyba nietrudno gościa zidentyfikować