To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kolski kręci film w Pilchowicach. Szukają statystów!

Jan Jakub Kolski w maju odwidził Wleń i o realizacji filmu rozmawiał z burmistrzem Arturem Zychem.

W sierpniu w Pilchowicach zdjęcia do swojego najnowszego filmu fabularnego kręcił będzie słynny polski reżyser Jan Jakub Kolski. Filmowcy szukają statystów, którzy wystąpią w "Republice dzieci". Pracując na planie mozna zarobić!

Praca na planie "Republiki dzieci", która ma być baśniową opowieścią dla dzieci i dorosłych, rozpoczęła się już w grudniu ubiegłego roku. Niestety przerwał ją wybuch epidemii koronawirusa.

Teraz artyści wracają na plan i własnie szykują się do zdjęć w Pilchowicach, w okolicach Jeleniej Góry i Wlenia, które w pierwotnych zamiarach realizowane miały być w kwietniu. Zdjęcia w Pilchowicach zaplanowano na 13 i 16 sierpnia. Ekipa szuka statystów do udziału w filmie. Potrzebni są mężczyźni w wieku 25-60 do roli ochroniarzy oraz pięciu dublerów aktorów o następującym wzroście: 175 cm, 188 cm, 180 cm, 182 cm, 173 cm. Zainteresowa proszeni są o wysłanie e-maila ze zdjęciem twarzy i sylwetki oraz numerem telefonu kontaktowego na adres: statysci@filmstudioceta.pl

 

Więcej o Janie Jakubie Kolskim przeczytać można TUTAJ: https://culture.pl/pl/tworca/jan-jakub-kolski

Komentarze (18)

Podobno zaporę mają wysadzić ??? Prawda to ?

Prawda, i dworzec w Karpaczu, bo ma tam powstać nowy apartamentowiec.

Twój zasr.any Wsiocław wysadzą w powietrze, multikontowy wrocłwski świrze.

Wysadzić w powietrze Klocław! To rozwiąże większość problemów na Dolnym Śląsku.

Dobre, nie można było wzrostu podać w kolejności rosnącej lub malejącej?

A co, pogubiłeś się w liczbach trzycyfrowych i nie wiesz, które numerki są większe od innych?

Dobre, nie można było wzrostu podać w kolejności rosnącej lub malejącej?

A co my w tym filmie będziemy robić? Kogo w tym filmie będziemy grać?

Co? Znowu Pilchowice?

Z tym nagrywaniem radzę wam się pospieszyć. Zaraz za niedługo przyjedzie Tom Cruise i będzie tam nagrywał akcję finału do swojego filmu. Widziałem scenariusz, bandyci będą uciekać pociągiem a on będzie ich gonił opancerzonym pojazdem BRDM-2 z wyrzutnią rakiet. Nadjedzie od strony Strzyżowca i będzie strzelać do pociągu, by przeciągnąć dla widzów akcję Tom będzie początkowo celowo zezować, więc wysadzi niefortunnie most, potem będzie dalej gonił uciekający pociąg. Strzały nie milkną, po drodze rozwali stację w Pilchowicach w pył, rozwali też całkowicie wejście do tunelu ale pociąg mu ucieknie. Wie że ze swym pojazdem nie ma szans dogonić ten pociąg więc wpada na genialny pomysł, poczeka chwilę aż pociąg zjedzie do Doliny Bobru w okolice Nielestna i potem rozwali tamę, wielki napór wody zatrzyma uciekający pociąg. Amerykanie wychodząc z kina będą zadowoleni, my nie koniecznie, jedynie zadowolony Polak który będzie to ten co przyjmie łapówkę za wysadzenie mostu.

Tylko nie uruchаmiajcie bezpośrednich pociągów z Wrocławia, bo przyjadą tamtejsze wsiury zza Buga i zasyfią i zasrаją całe góry. Właśnie mamy taki przykład na Dolnym Śląsku. Koleje Dolnośląskie uruchomiły ostatnio program "Lato z KD", w ramach którego można pojechać za darmo autobusem nad Stawy Milickie. Efekt? Wrocławska biedota (której jak wiadomo nie stać na normalne bilety) masowo ruszyła na wakacje i co mamy? Zatrutą rzekę Barycz i katastrofę ekologiczną w całej Dolinie Baryczy w której w śmierdzącej wodzie ryby pływają do góry brzu****i. Ostatnie doniesienia mówią, że przyczyną tej olbrzymiej katastrofy są bakterie kałowe.Jak widać, wsiury zza Buga do tej pory nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak toaleta i srаją prosto do rzeki (albo myją w niej swoje brudne tyłki). Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Nadzwyczaj trafna obserwacja! Zapewne nie przez przypadek zbiegły się czasowo trzy rzeczy: początek wakacji, darmowe autobusy dla mieszkańców Wrocławia w Dolinę Baryczy i katastrofa ekologiczna w Dolinie Baryczy. Nie bez powodu na Wrocław mówią nie tylko Wsiocław, ale także Klocław (mniej pojętnym wyjaśniam, że to ostatnie od klocka).

Wylaczcie komentowanie pod artykuĺami z koleją. Notoryczny syf przez zjeboow z wsiocławia pod 45 nazwami jest odrazajaca

Dolny Śląsk ma ważniejsze potrzeby kolejowe niż jakiś Wsiocław, to przede wszystkim remont ważnych turystycznie linii do Karpacza, Kowar i Lwówka.

Krzyworyjny patologiczny oszust i kłamca z grupy przestępczego małej kulawej k.a.n.a.l.ii chowającej się w bunkrze kaczy szaniec przy Nowodworskiej , malwersant Moravitzky obiecywał przed plebiscytem że zarazy już nie ma, machajac łapami. Tymczasem mamy 680 zarażeń i jedziemy matematycznie: limes gdzie kraj z łajna pis.land dąży do modelu italskiej lombardii.

Jezyk milosci...

Kiedy będziesz?????

Polska,Polska, Uber alles.....