Kolejna porażka Finepharmu

Po ostatnich porażkach, w Krakowie z miejscową Koroną i u siebie w Pucharze Polski z bardziej wymagającą Odrą Brzeg podopieczne Pauliny Jasek tym razem uległy wiceliderowi I ligi - Ostrovii Ostrów Wlkp. 53:76.

W pierwszej kwarcie wicelider zaczął od mocnego uderzenia. Po kilku minutach wyszedł na wyraźne prowadzenie, którego nie oddał do ostatniej minuty meczu. W drugiej kwarcie jeleniogórzanki zmniejszyły dystans do rywalek, jednak był to pierwszy i ostatni moment w którym mogły jeszcze coś zdziałać. Po przerwie na parkiecie rządziły rywalki. I choć Finepharm zdołał minimalnie wygrać ostatnią kwartę, zwycięstwo Ostrovii było jak najbardziej zasłużone. Najlepiej w naszym zespole spisała się Martyna Mićków - zdobywczyni 16. punktów.

MKS MOS Finepharm Karkonosze Jelenia Góra – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 53:76 (13:23, 15:9, 10:32, 15:12) ZOBACZ ZDJĘCIA

Finepharm - Micków 16, Pawlukiewicz 15, Kowalczyk 12, Myćka 3, Piwowarczyk 3, Szczęśniak 2, Iwanowicz 2, Gomołysek.