To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Jubileusz Paki z gwiazdami kabaretu!

Jubileusz Paki z gwiazdami kabaretu!

To będzie kilka godzin znakomitej zabawy: w poniedziałek (22 września) jeleniogórski kabaret Paka świętuje ćwierćwiecze działalności. Wystąpi wiele gwiazd polskiego kabaretu.

– Raz na 25 lat zapraszamy naszych najlepszych przyjaciół, z którymi zderzyliśmy się na deskach w kraju i zagranicą, aby zrobić sobie jubileusz i powygłupiać się – mówią Krzysztof Langer i Krzysztof Rogacewicz z Paki.
Takiego kabaretonu nie było w Jeleniej Górze od lat. Wystąpi wielu znanych satyryków, jak Artur Andrus, Zenon Laskowik, Andrzej Poniedzielski, a także grupy Adin, Hrabi, Łowcy. B. Na scenie pojawią się oczywiście także jubilaci.
Impreza odbędzie się  22 września w Teatrze Norwida w Jeleniej Górze. Początek o godzinie 19. Zabawa potrwa kilka godzin. Bilety w cenach 40, 60 i 80 złotych można kupić w kasach Jeleniogórskiego Centrum Kultury, przy ul. Bankowej 28/30 lub 1 Maja 60.
Wieczór będzie podzielony na dwie części. W pierwszej widzów czeka klasyczny kabareton, z udziałem wymienionych wcześniej gości. Potem będzie przerwa a w niej mała niespodzianka. - Zaprosimy naszych gości do holu, ale nie powiem na co – mówi K. Langer.
W drugiej części odbędzie się urodzinowy odcinek „Spadkobierców”. To znany serial, który przygotowuje Darek Kamys z Kabaretu Hrabi dla Telewizji Polsat. Scenariusz jest tylko częściowo nakreślony przez reżysera, występujący w dużej mierze improwizują.
Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu „Nowin Jeleniogórskich”.

 

Komentarze (5)

22 września to PONIEDZIAŁEK !!!!, a bilety już mam :)

Zdelegalizować polskie kabarety - Polecam ten profil na FB.

Tak denne żarty, ludzie śmieją się bo ten obok też się śmieje, poziom humoru dramatyczny tak jak i ludzi których to "bawi". Przeczytajcie definicję słowa Kabaret i porównajcie z twórczością naszych popularnych błaznów scenicznych.

Szczerze? Podana przez ciebie definicja pasuje lepiej do poziomu tego żałosnego i niesmacznego profilu...