To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Jesienne czytanie i nie tylko

Jesienne czytanie i nie tylko

Wydawnictwo AdRem zaprasza na promocję książki Małgorzaty Lutowskiej pt. Powierzony klucz oraz publikacji pt. Wycinanki karkonoskie. To już w najbliższy weekend w Bukowcu.

W najbliższą sobotę (19 września) w Mauzoleum w parku w Bukowcu odbędzie się czytanie na głos w języku polskim i niemieckim fragmentów książki Powierzony klucz. Organizatorzy zadbali o odpowiedni nastrój, goście spotkają się w blasku świec (początek spotkania o godz. 19.).

Dzień później (niedziela, 20 września) odbędzie się promocja publikacji Wycinanki Karkonoskie. Obrazuje ona scenki (wycinanki) z życia okolicznych mieszkańców a także kulturowe atrakcje regionu. Oprócz samej promocji, będą m.in. warsztaty wykonywania wycinanek. Uczestnicy będą mogli nabyć pozostałe publikacje Wydawnictwa AdRem (od godz. 13. przed Pałacem w Bukowcu).
Oba wydarzenia są elementem programu dwudniowej imprezy pn. Jesień ze sztuką w Bukowcu, organizowanej dla upamiętnienia 200 rocznicy śmierci hrabiego Fryderyka Wilhelma von Redena. Szczegółowy program obchodów Jesieni ze sztuką znajduje się poniżej.