To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Jeleniogórski raper w TVN-ie i w TVP

Jeleniogórski raper w TVN-ie i w TVP

Bęsiu wydał swój najnowszy teledysk pt. Nie opuszczaj ich. Będzie o nim mówił w ogólnopolskich telewizjach.

Dzisiaj (czwartek) o 9. rano Bęsiu będzie występował w programie Dzień Dobry TVN, z kolei w piątek od godz. 8. będzie można zobaczyć go w Pytaniu na śniadanie w TVP 2.

 

„Nie opuszczaj ich” jest utworem, który przełamuje tabu, jakim jest problem rozbitych rodzin. To szczery apel, który artysta z Jeleniej Góry kieruje do swoich słuchaczy. Bęsiu nie boi się mówić o tym, co trudne. O miłości, tej pozbawionej egoizmu, tej bezinteresownej. O odpowiedzialności za życie drugiego człowieka. Jego rymy po raz kolejny łamią konwenanse. Muzyka jest szczera, a przekaz prosty – to rodzina jest wartością, o którą w naszych czasach trzeba toczyć walkę.Utwór zachęca ojców do powrotu do domów. Pokazuje jak ogromnym błędem może być odrzucenie i porzucenie własnego dziecka – czytamy w zapowiedzi.

 

Teledysk trafił już do sieci, zamieszczamy go poniżej.

See video

Komentarze (13)

widziałam, jestem na tak, szacun!

MOŻE I DOBRA KOMPOZYCJA, ALE GŁOS GOŚĆ MA PRZEOKROPNY. POWODZENIA, BAWCIE SIĘ GRZECZNIE W MUZYKĘ

MOŻE I DOBRA KOMPOZYCJA, ALE GŁOS GOŚĆ MA PRZEOKROPNY. POWODZENIA, BAWCIE SIĘ GRZECZNIE W MUZYKĘ

bzrdzo ,bardzo ladny i madry kawalek,gratuluje

No i git Adrian. Tak trzymać !

Przekaz utworu jest niby prosty ale bardzo dobry gratuluje pomysłu i świetnego wykonania dobre dobranie dziewczynki do tego utworu gdzie jest tesknota za pełną rodziną. Wielki szacun

Masakra, teraz muzyczne nic innego nie będzie grało.

gadanie pod muzykę to jest recytacja, a on jest recytatorem i, i czym tu się zachwycać,gratuluję nieobycia muzycznego blamaż

raper? on nie jest raperem tylko hiphopolowcem :) niech sobie ponawija przed konfesjonałem do księdza ale nie tutaj... ostatnio strasznie modne stało się rymowanie o poruszających tematach aby zostać żauważonym. niech jeszcze zgłosi się do Must Be The Music. wtedy sława i fanki z zakonu na stopro.

"Jeleniogórski raper"... słusznie... rap narodził się w slamsach NY... rap to "filozofia" biedy i beznadziei... witamy ideologię rapu na ziemi jeleniogórskiej... jakie smutne i prawdziwe...

AnonimUS - boli ? musi boleć !!!

Jest wielu raperów na polskiej scenie , którzy robią dobry rap i nie muszą się pokazywać w telewizji a i tak maja rzeszę fanów . Nie znam tego chłopaka , nie słyszałem jego kawałków ale życzę powodzenia, a ja dalej będę słuchał prawdziwego rapu nie potrzebującego rozgłosu w mediach.

Autor tego tekstu pisze , że utwór zachęca ojców do powrotów do domu. Dla mnie to bzdura , bo jakoś nie widzę że ojcowie , którzy stchórzyli i zwiali z domów opuszczając rodziny , nagle zaczną słuchać tego kawałka i będą się nawracać . Jak facet nie ma jaj to i ten kawałek mu nie pomoże.To tyle.

zajebiste