To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Hałasował i wpadł z narkotykami wartymi 100 tys.

fot. KMP Jelenia Góra

Zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej doprowadziło policjantów do mieszkania, którego właściciel miał marihuanę, metamfetaminę i MDMA warte ponad 100 tys. zł.

- Policjanci Wydziału Prewencji i Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 38- letniego mężczyznę w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających – informuje Edyta Bagrowska. - 25 maja, po godzinie 22 policjanci otrzymali zgłoszenie o zakłóceniu ciszy nocnej w jednym z jeleniogórskich mieszkań. Funkcjonariusze wiedzieli, że mężczyzna, który tam mieszka najprawdopodobniej ma związek z przestępczości narkotykową. Kiedy zapukali do jego mieszkania był on wyraźnie zdziwiony widokiem policjantów i wyraźnie zaczął się denerwować. Ponieważ w mieszkaniu wyraźnie czuć było zapach marihuany, funkcjonariusze przystąpili do przeszukania. W rożnych miejscach znaleźli narkotyki, wagę do ważenia środków odurzających, woreczki strunowe. Łącznie policjanci zabezpieczyli 1,2 kg marihuany. Mężczyzna miał również metamfetaminę i MDMA, z których można uzyskać blisko 600 porcji handlowych. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych narkotyków wynosi ponad 100 tysięcy złotych. Policjanci w jego mieszkaniu znaleźli i zabezpieczyli również rower, najprawdopodobniej kradziony.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy - sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy zatrzymany nie zajmował się ich dystrybucją. 38-latek został objęty dozorem policyjnym oraz ma zakaz opuszczania kraju.
 

Hałasował i wpadł z narkotykami wartymi 100 tys.
Hałasował i wpadł z narkotykami wartymi 100 tys.
Hałasował i wpadł z narkotykami wartymi 100 tys.
Hałasował i wpadł z narkotykami wartymi 100 tys.

Komentarze (3)

Dobry łeb,przynajmniej jednego dilera mniej, może Bozia da i jak taki cymbał, to wsypie z 6 osób.

Brawo Policja w końcu w tym mieście ktoś robi porządek

Melon dalej wystawia chłopaków haaaa