To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Dla kogo Wytrych 2020? Pierwszy etap głosowania do 21 września!

Dla kogo Wytrych 2020? Pierwszy etap głosowania do 21 września!

Tylko do 21 września 2020 r., do godz. 12.00. trwa pierwszy etap tegorocznego plebiscytu NJ na najpopularniejszego artystę naszego regionu, w którym można oddawać głosy na wszystkich zgłoszonych artystów. Zwyciezca plebiscytu nagrodzony zostanie Wytrychem do Serc Publiczności 2020. Na kandydatów głosować można na dwa sposoby: za pomocą kuponów drukowanych w tygodniku Nowiny Jeleniogórskie oraz sms-ami.  

Na liście kandydatów do Wytrycha 2020 - nagrody specjalnej przyznawanej przez Czytelników Nowin Jeleniogórskich - znalazło się aż trzynaście osób zgłoszonych do tegorocznego plebiscytu. Wszystkich kandydatów oraz sposoby głosowania szczegółowo przedstawiamy w publikacji, do której odnośnik znajduje się poniżej, oraz TUTAJ.

Głosowanie plebiscytowe podzielone jest na dwa etapy. W pierwszym, trwającym do 21 września 2020 r., do godz. 12.00, można oddawać głosy na wszystkich zgłoszonych artystów. W ten sposób wyłoniona zostanie piątka finalistów nominowanych do nagrody. W drugim etapie plebiscytu, który rozpocznie się po zamknięciu pierwszej części głosowania, będzie można głosować już tylko na kandydatów z piątki finalistów, którzy zdobędą najwięcej punktów w pierwszym etapie i w ten sposób nominowani zostaną do nagrody. Wytrych 2020 przyznany zostanie artyście, który zbierze najwięcej punktów w głosowaniu publiczności. Liczy się łączna ilość punktów zdobytych w obu etapach głosowania.

Zdobywcę Wytrycha 2020 poznamy podczas uroczystości wręczenia Srebrnych Kluczyków – dorocznych nagród Nowin Jeleniogórskich, którą planujemy zorganizować po zakończeniu głosowania, w październiuku. Ponieważ na możliwości zorganizowania tegorocznej Gali Srebrnych Kluczyków istotny wpływ ma trwający stan epidemii i związane z nim przepisy sanitarne, o dokładnym terminie wydarzenia poinformujemy po zamknięciu pierwszego etapu plebiscytu.

Gorąco zachęcamy do głosowania na swoich ulubionych artystów, postaci niezwykle wartościowych dla naszego regionu.