To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Dla kogo Wytrych 2020? Głosuj na artystów!

Dla kogo Wytrych 2020? Głosuj na artystów!

Trwa tegoroczny plebiscyt na najpopularniejszego artystę regionu jeleniogórskiego, którego uhonorujemy Wytrychem do Serc Publiczności 2020. Na kandydatów głosować można za pomocą kuponów drukowanych w tygodniku Nowiny Jeleniogórskie oraz sms-ami. Gorąco zachęcamy do typowania swoich ulubionych artystów. Aktualną listę pretendentów do nagrody publikujemy poniżej.   

Zdobywacę Wytrycha 2020 poznamy podczas uroczystości wręczenia Srebrnych Kluczyków – dorocznych nagród Nowin Jeleniogórskich, którą planujemy zorganizować na przełomie września i października. Ponieważ na możliwości zorganizoawania tegorocznej Gali Srebrnych Kluczyków istotny wpływ ma trwający stan epidemii i związane z nim przepisy sanitarne, o dokładnym terminie wydarzenia poinformujemy w późniejszym terminie. Już dziś zachecamy jednak do typowania swoich ulubiopnych artystów, postaci niezwykle wartościowych dla naszego regionu i głosowania na nich.

Szczególną nagrodę - Wytrych do Serc Publiczności 2020 - przyznają Państwo, czyli Czytelnicy Nowin Jeleniogórskich, głosując w plebiscycie na najpopularniejszego artystę regionu. O tym, kto otrzyma Wytrych 2020 decyduje wyłącznie liczba puntów zobytych w głosowaniu.

Na wszystkich zgłoszonych kandydatów głosować można na dwa sposoby: na oryginalnych kuponach, które zamieszczamy w kolejnych wydaniach Nowin Jeleniogórskich oraz SMS-ami. Każdy głos oddany za pomocą kuponu wyciętego z egzemplarza Nowin Jeleniogórskich oznacza 2 punkty, a głos oddany SMS-em - 1 punkt.

Aby zagłosować elektronicznie, należy wysłać SMS na numer 7148. W treści wpisać: wytrych oraz numer przypisany kandydatowi. Uwaga! Między słowem „wytrych” i numerem kandydata wpisać należy kropkę lub wstawić spację. Przykładowy SMS to wytrych.X lub wytrych X (w miejsce X należy wpisać cyfrę), np. wytrych.44 lub wytrych 44 (wielkość liter nie ma znaczenia). Koszt wysłania jednego sms-a to 1,23 zł (z VAT).

Głosowanie plebiscytowe podzielone jest na dwa etapy. W pierwszym, trwającym do 21 września 2020 r do godz. 12.00. można oddawać głosy na wszystkich zgłoszonych artystów. W ten sposób wyłoniona zostanie piątka finalistów nominowanych do nagrody. W drugim etapie plebiscytu, który rozpocznie się po zamknięciu pierwszej części głosowania, będzie można głosować już tylko na kandydatów z piątki finalistów, którzy zdobędą najwięcej głosów w pierwszym etapie i w ten sposób nominowani zostaną do nagrody. Wytrych 2020 przyznany zostanie artyście, który zbierze najwięcej punktów w głosowaniu publiczności. Liczy się łączna ilość punktów zdobytych w obu etapach głosowania.

O drugim etapie głosowania informować będziemy w kolejnych wydaniach Nowin Jeleniogórskich oraz na portalu www.nj24.pl

Więcej na ten temat w publikacjach, do których odnośniki znajduja się poniżej

Kandydaci do Wytrycha 2020

Oto aktualna lista kandydatów, na których głosować można w tegorocznym plebiscycie NJ na najpopularniejszego artystę regionu:

Małgorzata Osiej-Gadzina - aktorka Teatru im. C. K. Norwida
SMS na numer 7148 o treści: wytrych.1

Marek Napiórkowski - muzyk
SMS na numer 7148 o treści: wytrych.2

Jarosław Szczyżowski - twórca Teatru Ucieczkowego
SMS na numer 7148 o treści: wytrych.3

Dariusz Miliński – malarz
SMS na numer 7148 o treści: wytrych.4

Dominika Łukasiewicz – muzyk
SMS na numer 7148 o treści: wytrych.5

Łukasz Duda – twórca Teatru Odnalezionego
SMS na numer 7148 o treści: wytrych.6

Robert Mania – aktor Teatru im. C. K. Norwida
SMS na numer 7148 o treści: wytrych.7

Przemysław Semczuk – literat
SMS na numer 7148 o treści: wytrych.8

Zuzanna Łuczak – aktorka Zdrojowego Teatru Animacji
SMS na numer 7148 o treści: wytrych.9

Krzysztof Rogacewicz – aktor Teatru Maska, twórca Teatru Verbum
SMS na numer 7148 o treści: wytrych.10

Zbigniew Gałucki – fotograf
SMS na numer 7148 o treści: wytrych.11

Piotr Machłajewski – kurator wystaw komiksu
SMS na numer 7148 o treści: wytrych.12

Szymon Wrzesiński – literat
SMS na numer 7148 o treści: wytrych.13

Uwaga! Oddanie głosu poprzez wypełnienie kuponu i dostarczenie go do siedziby organizatora lub wysłanie wiadomości SMS oznacza przyjęcie regulaminu głosowania oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji plebiscytu.