To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Dla kogo Kryształ Górski?

Dla kogo Kryształ Górski?

Mirosław Garbowski, Radosław Jęcek, Artur Zych, Agnieszka Karaban, Krzysztof Czaplicki oraz Jadwiga Błaszczyk – to skład finalistów, którzy w piątek powalczą o „Kryształ Górski”, główną nagrodę w wyborach „Człowieka Roku”, które wchodzą w decydująca fazę. Głosowanie trawa jeszcze tylko do piątku, 26 stycznia, do godz. 12.00. Człowieka Roku 2017 poznamy podczas Gali Nowin Jeleniogórskich, która odbędzie się tego samego dnia o godz. 19.00 w Filharmonii Dolnośląskiej. 

Tuż przed galą zbierze się kapituła wyborów składajaca się z laureatów wyborów z poprzednich lat oraz przedstawicieli redacji i fundacji Nowin Jeleniogórskich. Kapituła przeprowadzi głosowanie wśrod siebie. Wyniki tego głosowania zostaną dodane do wynków głosowania czytelników (wg schematu za pierwsze miejsce 6 punktów, za drugie 5 punktów etc.) – suma tych dwóch głosowan rozstrzygnie o wyborze "Człowieka Roku". W przypadku równej ilości punktow – zadecydują wyniki głosowania czytelników. W przypadku kolejnego "pata" – decyzja leży po stronie przewodniczącego kapituły. Jest więc o co walczyć.

Rozstrzygnięcie nastąpi podczas Gali Nowin Jeleniogórskich 26 stycznia (piątek) o godzinie 19.00 w Filharmonii Dolnośląskiej.

Sylwetki kandydatów do tytułu „Człowieka Roku 2017” obszernie przestawiamy w aktualnym wydaniu „Nowin Jeleniogórskich” z 23 stycznia 2018 r. Szczegółowe informacje na temat sposobu głosowania w publikacji, do której odnośnik znajduje się poniżej.