To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Dawka śmiechu w Teatrze Naszym

Dawka śmiechu w Teatrze Naszym

Do krainy dobrego humoru na dwa spektakle zaprasza w najbliższy weekend do Michałowic Teatr Nasz. Pierwszy już w piątek (11 marca).

Będzie to spektakl pn. Nasza klasa, czyli dwie godziny z życia pewnej klasy, której uczniowie spotykają się po latach. – To te „ryczące czterdziestki”, którym się wydaje, że nie widać, to ci faceci, którzy myślą, że już wciągnęli brzuszek i dadzą radę!, to te miejsca, w których jedni się bawią, a inni pracują, to te przegrane miłości, zerwane przyjaźnie…cóż samo życie – zapowiadają artyści.

Dwugodzinny spektakl „Nasza klasa” rozpocznie się w piątek (11 marca) o godz. 19. na deskach Teatru Naszego w Michałowicach.
Z kolei w sobotę (12 marca) w tym samym miejscu o tej samej porze aktorzy z Michałowic zaserwują widzom kolejną dawkę dowcipu, tym razem podczas spektaklu o znaczącym tytule „Tak lubię Was rozśmieszać”.
– Przebojowe monologi, ciekawe historyjki, dużo dobrej muzyki. Dwie godziny oderwania od rzeczywistości. Nauczysz się, jak osiągnąć sukces. Poznasz „autoryteta” z uniwersytetu. Wzruszysz się opowieścią o Bubusiu. I poznasz ZESPÓŁ DO TAŃCA MA ZAWSZE – czytamy w zapowiedzi.
Na oba spektakle obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc (tel. 502 633 518, 603 585 589).