To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Czesław Śpiewa w JCK - rozdajemy wejściówki!

Czesław Śpiewa w JCK - rozdajemy wejściówki!

Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zjawiskowy zespół Czesław Śpiewa wystąpi w piątek, 16 marca 2018 r., w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Początek koncertu o godz. 19.00.

Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory. Ich muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu, "Debiut" i "Pop", oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila - Tesco Value. Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele, to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny. 

Pierwszy album zespołu Czesław Śpiewa - „Debiut” sprzedał się w nakładzie blisko 100 tysięcy , a kolejny - „POP” - pokrył się podwójną Platyną . Ostatni, bardzo dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych album „Księga Emigrantów. Tom I” również zbliżył się do statusu Złotej Płyty. Zespół Czesław Śpiewa zdobył również uznanie polskich krytyków muzycznych otrzymując 15 nominacji do „Fryderyków” - nagród polskiej branży muzycznej. I ma na koncie 3 zdobyte statuetki „Fryderyka”. 

Obecnie zespół promuje nową płytę „Księga Emigrantów. Tom II”, której premiera miała miejsce 3 marca 2017 r. Materiał do albumu powstał we współpracy z Arte Dei Suonatori, polską orkiestrą barkową o międzynarodowej renomie. Na koncercie pojawią się premierowe piosenki z tekstami Michała Zabłockiego oraz przeboje z poprzednich krążków zespołu. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy bezpretensjonalny stand up z muzycznym rozmachem multiinstrumentalnego koncertu.
Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13.00 - 18.00 oraz na 2 godziny przed wydarzeniem. 

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe wejściówki na piątkowy koncert formacji Czesław Śpiewa w Jeleniogórskim Centrum Kultury. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 wnajbliższą  środę, 14 marca, po godz. 14.00. Warunkiem odbioru wejściówek jest posiadanie aktualnego wydania "Nowin Jeleniogórskich". Zapraszamy!

Czesław Mozil wystąpi w JCK.jpg

Komentarze (5)

Jck ma chyba problem z umiejętnością doboru artystów skoro żeby w miarę zapełnić salę musi rozdawać wejściówki.

Darmowe wejściówki to jest forma reklamy dla danego przedsięwzięcia. Kiedyś zadzwoniłam i wygrałam, było miło :)

"Warunkiem odbioru wejściówek jest posiadanie aktualnego wydania "Noain Jeleniogórskich" - gdzie to to można zdobyć??? :D

Zrób na kompie, wydrukuj i wchodzisz!

ON jest genialny,genialny,genialny idę jutro po bilet.