To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Babcia Czerwonego Kapturka na poranku w Muflonie

Babcia Czerwonego Kapturka na poranku w Muflonie

Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza dzieci na pierwszy tej wiosny Poranek Rodzinny z Kubą i Śrubą. W najbliższą niedzielę, 26 marca 2017, o godz. 12.00 na uczestników zabawy czeka program zatytułowany „Babcia Czerwonego Kapturka”.

Nawet ostatni grzybek w słoiku bywa przyczyną podjęcia nowej przygody. Tym razem Kuba i Śruba wymyślą sobie wyprawę na grzyby. W lesie ich wyobraźnia uaktywni groźnego wilka. Chłopcy trafią do domku babci Czerwonego Kapturka, w ślad za nimi do domku babci przybędzie wilk, a za nim ścigający go myśliwy paintballista. Sytuacja wymknie się spod kontroli. Czy, na szczęście, okaże się, że babcia nie da sobie w kaszę dmuchać? Warto to sprawdzić, warto się samemu przekonać.
W trakcie poranka nie zabraknie wspólnej zabawy dzieci z udziałem dorosłych oraz wykonywania prac plastycznych i śpiewania piosenek.
Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon”. Bilet 15 zł dla dziecka. Dorośli wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Bilety na poranki są wyłączone z oferty dla Jeleniogórskiej Karty Dużej Rodziny. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 757553770.