To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.
lutego 21, 2015

Do wzięcia udziału w programie namówiła ją koleżanka. Pomyślała: dlaczego nie? Z efektów metamorfozy jest bardzo zadowolona, a córka, gdy ją ujrzała po powrocie z salonu fryzjerskiego i od makijażystki powiedziała „mamo, to jest fryzura i styl dla ciebie”.

lutego 13, 2015

Gdy się jest mamą 10-miesięcznego bobasa, to całą swoją aktywność poświęca się opiece nad dzieckiem oraz zwykłym czynnościom domowym. Z reguły kobiecość u młodych mam sprowadza się do jej macierzyńskiego wymiaru, bo skąd tu wziąć czas tylko dla siebie.

listopada 29, 2014

Nie oczekiwała radykalnych zmian, zresztą nawet na takie się nie nastawiała, bo – jak mówi – czuje się ze sobą dobrze. A że każda kobieta mimo wszystko zmienną jest, więc na nowy kolor włosów, czy inny makijaż, albo eksperymenty modowe właściwie żadna pani nie powie nie.

listopada 23, 2014

Nie miała pomysłu na siebie, więc z pełnym zaufaniem do profesjonalistów oddała się w ich ręce. Metamorfoza Marzeny Kulczyk, kolejnej uczestniczki naszego programu METAMORFOZY nie była radykalna, ale odświeżony, „nowy” wizerunek bardzo jej się spodobał.

listopada 15, 2014

Tak się złożyło, że zaraz po metamorfozie - po fryzjerze, spotkaniu z makijażystką i zrobieniu zdjęć, Anna Chybiło musiała iść do pracy. Koleżanki były pod wrażeniem, a niektórzy jej nie poznali.

listopada 8, 2014

- Sama sobie przyznałam nagrodę za wysiłek, jaki włożyłam w zmianę siebie w ciągu ostatnich miesięcy – mówi o udziale w naszym programie METAMORFOZY, Marta Filipińska.

listopada 1, 2014

- Nawet w dniu ślubu nie czułam się tak pięknie – przyznaje Olga Olszewska, kolejna uczestniczka naszego programu METAMORFOZY.

października 25, 2014

Mąż nie wiedział, że pani Beata zgłosiła się do naszego programu METAMORFOZY. Ale po powrocie żony od fryzjera i wizażystki był zachwycony. Koleżanki z pracy też przyznały, że w nowej fryzurze Beata wygląda dużo korzystniej. - Najważniejsze, że sama się sobie podobam i dobrze się z tym czuję - mówi jedna z uczestniczek naszego programu.

października 15, 2014

Są gotowe na zmiany, ale nie na wszystko. Mówią, że lubią się i akceptują takimi, jakimi są, ale chętnie poeksperymentują z nowymi fryzurami, czy makijażem. Chciałyby być bardziej kobiece i przy pomocy stylistów wyeksponować swoje mocne strony.

lipca 8, 2014

Od dzisiaj rozpoczynamy nowy konkurs dla wszystkich Pań. Każda pełnoletnia kobieta, która pragnie coś zmienić w swoim wyglądzie  i zyskać nowy wizerunek utrwalony na fotografii może zgłosić się do redakcji naszego tygodnika i zapoznać z warunkami udziału w konkursie. Laureatka zyska nowy wizerunek przy współudziale profesjonalistów oraz dwa portrety fotograficzne.