To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Złapani na gorącym uczynku

fot. czytelnik

Kobietę i mężczyznę na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem do mieszkania zatrzymała przed dwoma dniami jeleniogórska policja. Sprawcom za popełnione przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

- 1 kwietnia, około godziny 16.00, policjanci z polecenie oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pojechali do jednego z jeleniogórskich mieszkań, gdzie według zgłoszenia doszło do włamania. Drzwi do mieszkania były zamknięte, ale z zewnątrz widoczne były na nich ślady uszkodzeń, a z środka dobiegały hałasy. Okazało się, że włamywacze do mieszkania dostali się za pomocą łomu. W przedpokoju funkcjonariusze zauważyli różne przedmioty, w tym telewizor oraz drukarka, które były przygotowane do wyniesienia. W mieszkaniu panował bałagan, wszystkie szafki były pootwierane. Policjanci za narożnikiem  w pokoju znaleźli 28-letnią kobietę, a jej 34 letni partner został zatrzymany na balkonie innego mieszkania, gdzie ukrył się przed policjantami za reklamą.
Para trafiła do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy – informuje Edyta Bagrowska, oficer prasowy jeleniogórskiej policji.
 

DSC_0110.JPG
DSC_0098.JPG
DSC_0100.JPG
DSC_0101.JPG
DSC_0104.JPG
DSC_0105.JPG
DSC_0107.JPG
DSC_0108.JPG

Komentarze (4)

POKOmoni odcięci od koryta, coraz bardziej zdesperowani.

I kolejne 1,5 zeta w kieszeni! Jeszcze kilka wpisów i będę miał na dziwki, koks i majeranek!

6kwietnia drajw klub organizuje kolejną impreze, wtedy znów na ich zlocie będzie policja, tym razem policja sprawdzi dokładnie stan techniczny pojazdów i legalność przeglądów technicznych tych trumienek na kołach, jak również obowiązkowe wyposażenie pojazdów. Odkąd nagłaśniamy ich nielegalną działalność i zawiadamiamy służby, na spoty zaczyna jeździć coraz mniej ludzi, ludzie zaczynają widzieć złą sławe tego pseudo tuning klubu. Nie pozwólmy aby na dwa tygodnie przed Wielkanocą znów wyrządzili komuś krzywdę. W pasterkę jeden z nich śpiesząc się swoim leciwym bmw na spotkanie z tymi bandytami potrącił rodzinę z dziećmi.

parchy