To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zjazd na bele czym

Zjazd na bele czym

Szykuje się wielka frajda dla miłośników sportów zimowych. Już w najbliższą niedzielę (29 stycznia) odbędzie się I Zjazd na Bele Czym o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry.

Zawody odbędą się na SkiArena Łysa Góra w Dziwiszowie, początek o godz. 13. Zadanie będzie bardzo proste: trzeba przejechać wyznaczoną trasę przygotowanym wcześniej pojazdem. Jedyny warunek, pojazd musi jechać sam, nie może mieć dodatkowego napędu. – Liczymy na kreatywność uczestników – przyznaje Natalia Zarzycka ze SkiArena Łysa Góra.

Organizatorzy przewidzieli nagrody w dwóch kategoriach: na najbardziej efektywny przejazd i na najbardziej efektowny pojazd.
Udział w zawodach jest bezpłatny. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenia (do soboty) na adres mailowy: biuro@lysagora.pl

Kartę startową można pobrać TUTAJ.
 

Komentarze (7)

Nagroda Prezydenta Jeleniej Góry... zjazd na bele czym to do siebie pasuje :)

A co na to Karpacz?

A co na to niedziela 29 stycznia? W końcu dwie niedziele razem

no to jak to bedzie 28 stycznia czy w niedziele bo ja mam teraz sobote wieczor i nie wiem czy mam sie gdzies wybierac?

A co "Bele co" ma wspólnego ze sportami zimowymi?

W Karpaczu kiedyś to był hit sezonu. Teraz plecie jeden radny o olimpiadzie zimowej, która tak potrzebna temu miastu jak zeszłoroczny śnieg. Jak widać lepiej głupoty wygadywać niż coś dla turystów i mieszkańców zorganizować. Tylko, że radnych jest 15 a ten przynajmniej cokolwiek plecie.

Kiedyś, kiedyś hitem sezonu to był orczyk na "Kopie", ale nic z tego już nie zostało. Vivat KPN!!!.