To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Ziobro pomoże „Mechanikowi”

W najbliższą środę (11 czerwca) w Zespole Szkół Technicznych „Mechanik” odbędzie się nietypowy koncert. Wystąpi m.in. satyryk i muzyk Jacek Ziobro.

Będzie to koncert charytatywny, każdy sprzedany bilet (5 złotych) to cegiełka na zakup nowego samochodu do nauki jazdy dla uczniów szkoły. Koncert rozpocznie się po 5 lekcji (godz. 11.35). Ziobro zaprezentuje swoje autorskie kompozycje. Wystąpią też dwa młodzieżowe zespoły: Grey Fox oraz E=mc², które zagrają coverovy repertuar.
 

Komentarze (4)

cóż, coraz krótsze kupony pan Jacek odcina...

W tej szkole za moich czasów było normalnie, normalni faceci, ekipy, nauczyciele też jacyś bardziej ogarnięci.

Teraz ciągle jakieś lewackie akcje ochrony środowiska, najuboższych które gówno mają na celu i gówno mogą zdziałać. Robią tylko wodę z mózgu młodym, z ktorych robi się idiotów zmuszając do przebierania się za postacie z bajek w wieku 18 i więcej lat.

Chcą z mechanika zrobić norwida. Mechan był najfajniejszą szkołą, zawodówką, czy technikum sama spoko ekipa tam chodziła a teraz nowomodni chłoptasie kapusie współpraca z dyrekcją itp.

Co do samej akcji to uzbieracie co najwyżej na taką samą corsę jak macie teraz, żadne tłumy tam nie przyjdą. Dyrekcja niech przyoszczędzi na paliwie które jest wykorzystywane przez jednego z nauczycieli do prywatnych celów - zakupy itp widziałem wielokrotnie.

Nie róbcie z tej szkoły pośmiewiska. Pozdro dla Andrzeja od matmy, poza przedmiotem chłop potrafił nauczyć życia i wlać trochę oleju do naszych zakapturzonych łbów :)

Cos Jacek musi robic,zeby sie nie nudzic w tej Jelonce,nie dziwie sie i popieram go za aktywonosc....