To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zginęło 3-letnie dziecko. Aktualizacja

fot.: News4Media

Policja prosi wszystkich świadków zdarzenia oraz kierujących, których pojazdy wyposażone były w wideorejestratory, o kontakt osobisty bądź telefoniczny: 47 87 322 50 lub 47 87 322 00.

Przypominamy opis tragicznego zdarzenia:

Jak podaje portal Zgorzelec112 niedaleko Koźmina pod Zgorzelcem, doszło w niedzielę około godz 16.00 do zderzenia dwóch samochodów osobowych.. Śmierć na miejscu poniosło 3-letnie dziecko.

Według świadków, prawidłowo jadący pojazd marki volkswagen uderzony został przez jadący z nadmierną prędkością pojazd marki audi. Po zderzeniu kierowca marki audi uciekł w kierunku lasu. Zostawił jadącego z nim pasażera, który doznał złamania ręki. W sumie poszkodowane zostały łącznie 4 osoby. Stan kobiety będącej w 7. miesiącu ciąży podróżującej volkswagenem, określa się jako ciężki.

Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zatrzymano ruch samochodów. Do poszukiwania kierowcy audi zostały użyte m.in. psy tropiące.

Komentarze (4)

Takiemu to tylko dożywocie inni by mieli nauczkę

Kierowcą był naćpany bezmózgi mięśniak nijaki Hutnik. Razem z ciawą jechali nawaleni jak stodoły. Powinni ich w klatce na golasa po targowiskach pokazywaf

Kierowcą był naćpany bezmózgi mięśniak nijaki Hutnik. Razem z ciawą jechali nawaleni jak stodoły. Powinni ich w klatce na golasa po targowiskach pokazywać

Nienawidze PISu