To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zew morza we Wleniu!

Zew morza we Wleniu!

90 kin w całej Polsce, w tym Kino za Rogiem JUTRZENKA we Wleniu, uczestniczyć będzie w wyjątkowych urodzinach miasta Gdyni. Jedyna w swoim rodzaju impreza urodzinowa z okazji 90-lecia Gdyni, odbędzie się w sobotę, 18 czerwca, o godz. 17.00 pod hasłem: Zew Gdyni! Daj się zaprosić na Festiwal!

Równocześnie w 90 wybranych miejscach Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych, Sieci Kino za Rogiem oraz Pracowni Filmoteki Szkolnej odbędą się projekcje miłosno-przygodowej historii Zew Morza (1927) - jednego z najciekawszych filmów kina niemego, z muzyką współcześnie skomponowaną przez Krzesimira Dębskiego. Po seansie odbędzie się transmitowane na żywo z Gdyni losowanie specjalnych nagród dla widzów uczestniczących w pokazach - dwóch dwuosobowych zaproszeń na wrześniowy 41. Festiwal Filmowy w Gdyni. Na największych szczęściarzy, którzy odpowiedzą na Zew Gdyni i wezmą udział w wydarzeniu, czekają 7-dniowe pobyty na słynnej imprezie filmowej, ufundowane przez jej organizatorów. Zaproszenie obejmuje dojazd, nocleg, wyżywienie oraz akredytację na wszystkie wydarzenia 41. FFG. Laureaci konkursu zostaną także głównymi bohaterami filmowej relacji z ich wizyty w stolicy polskiego kina. Uwaga! W konkursie dla widzów, którego stawką jest zaproszenie na festiwal, udział wziąć mogą wyłącznie osoby pełnoletnie.
Dwuosobowe zaproszenie na 41. Festiwal Filmowy w Gdyni otrzyma także to kino, które w szczególny sposób włączy się w jubileuszową akcję. Szczegóły na www.zewgdyni.pl.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy dwuosobowe zaproszenie na pokaz Zewu morza we Wleniu, dające szansę na wygranie zaproszenia na Festiwal w Gdyni! Informacja, jak można je zdobyć, w aktualnym wydaniu „Nowin Jeleniogórskich” z 14 czerwca 2016. Zapraszamy!  

Komentarze (1)

gratulacje dla Gdyni z okazji urodzin......lubię to świeże przewiewne miasto.....